Мер Дніпродзержинська очолив комітет Асоціації міст України

14.03.2016 10:00

Згідно з рішенням правління Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов обраний головою комітету АМУ з питань житлово-комунального господарства.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу Дніпродзержинської міськради.

Спеціальні комітети в АМУ були створені, щоб підвищити роль Асоціації міст України при прийнятті та вирішенні найбільш важливих питань розвитку місцевого самоврядування, а також для підвищення ефективності роботи Асоціації.

Читайте также: В Днепродзержинске растрачено 1,5 млн грн бюджетных средств, - нардеп.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Каменского
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю