Маршрутчики продержатся максимум до января без повышения цен на проезд, - эксперт

02.11.2016 16:52

Председатель Днепропетровского обкома профсоюза работников автотранспорта и дорожного хозяйства Андрей Берчук считает, что перевозчики смогут продержаться максимум до января без изменения стоимости проезда.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Этот вопрос сейчас в стадии зарождения. На сегодняшний день пошла цена вверх на горючее, на все остальные продукты, увеличивается расходная часть предприятий. Поэтому для повышения цен на проезд есть все основания. Но самое главное, что с января правительство обещает повысить минимальную заработную плату. Соответственно, предприятия должны все это учитывать. Так что, повышение стоимости проезда – это дело времени. С января перевозчики вынуждены будут идти на повышение тарифов за проезд, если не будет никаких преференций. Налог на землю остается в силе, субвенций за перевозку льготных категорий нет, дотаций нет, расходная часть увеличивается. У перевозчиков есть «запас прочности» до января. До этого времени они будут работать по-старому. Но завтра-послезавтра этот вопрос будет выноситься на рассмотрение городской власти. Будем собираться, обсуждать проблему, искать выход», - сказал он.

Читайте также: Перевозчики Днепра готовятся поднять цены на проезд.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю