Марина Гурская: «Децентрализацию нужно принимать с разъяснениями»

09.10.2014 11:32

Депутат Днепродзержинского горсовета Марина Гурская во время программы «Наживо»на 51 телеканале заявила, что принятие закона о децентрализации должно сопровождаться четкими разъяснениями на законодательном уровне о его реализации.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«На законодательном уровне решение по децентрализации еще не принято, сегодня идет обсуждение. Когда принимаются решения, им сопутствуют реформы, которые, к сожалению, не до конца урегулированы, в результате на местах мы получаем проблемы. Чтобы не быть голословной, приведу пример – закон про административные услуги. Закон принят, а перечень услуг не был в кабинете министров утвержден. В связи с этим возникает масса проблем. Сегодня, когда мы с этим столкнулись, мы увидели эти сложности. То есть, на уровне государства, на уровне законодательном все должно быть до конца урегулировано, потому что все эти проекты, они очень сложные, и  без урегулирования законов мы столкнемся с очень большими проблемами. Практически половина бюджета Днепродзержинска  - это наши доходы, вторая половина – дотации. Так вот, если мы говорим о децентрализации, и если говорить конкретно о бюджете, то здесь мы понимаем, если у нас будет возможность регулировать, и мы будем самостоятельно распоряжаться своим бюджетом, то мы естественно будем понимать первоочередные свои задачи, мы будем их решать. Поэтому я, например, вижу и приоритеты этого вопроса, то есть правильность в принятии таких решений, но есть конечно и вопросы, которые, я считаю, будет очень сложно решить. Учитывая ментальность сегодня нашу, я считаю, первое, что необходимо, это контроль за всем этим. Так вот, контроль должен быть за государством, безусловно», - сказала депутат.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский