Марина Гурская: «Децентрализацию нужно принимать с разъяснениями»

09.10.2014 11:32

Депутат Днепродзержинского горсовета Марина Гурская во время программы «Наживо»на 51 телеканале заявила, что принятие закона о децентрализации должно сопровождаться четкими разъяснениями на законодательном уровне о его реализации.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«На законодательном уровне решение по децентрализации еще не принято, сегодня идет обсуждение. Когда принимаются решения, им сопутствуют реформы, которые, к сожалению, не до конца урегулированы, в результате на местах мы получаем проблемы. Чтобы не быть голословной, приведу пример – закон про административные услуги. Закон принят, а перечень услуг не был в кабинете министров утвержден. В связи с этим возникает масса проблем. Сегодня, когда мы с этим столкнулись, мы увидели эти сложности. То есть, на уровне государства, на уровне законодательном все должно быть до конца урегулировано, потому что все эти проекты, они очень сложные, и  без урегулирования законов мы столкнемся с очень большими проблемами. Практически половина бюджета Днепродзержинска  - это наши доходы, вторая половина – дотации. Так вот, если мы говорим о децентрализации, и если говорить конкретно о бюджете, то здесь мы понимаем, если у нас будет возможность регулировать, и мы будем самостоятельно распоряжаться своим бюджетом, то мы естественно будем понимать первоочередные свои задачи, мы будем их решать. Поэтому я, например, вижу и приоритеты этого вопроса, то есть правильность в принятии таких решений, но есть конечно и вопросы, которые, я считаю, будет очень сложно решить. Учитывая ментальность сегодня нашу, я считаю, первое, что необходимо, это контроль за всем этим. Так вот, контроль должен быть за государством, безусловно», - сказала депутат.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю