Максим Мирошниченко: "Главное - независимость нашей державы"

30.08.2014 10:15

"Сейчас главное – независимость нашей державы. Если бы была гарантия того, что так называемые ДНР, ЛНР остановятся в пределах административных границ Донецкой и Луганской областей, можно было  о чем-то с ними говорить. Но мы все прекрасно знаем содержание речи Путина в Георгиевском зале Кремля: Новороссия, юг России... Это фактически территориальные претензии", - заявил общественный активист и волонтер Максим Мирошниченко во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

По его мнению, в переговорах между Украиной и представителями сепаратистов нет точек соприкосновения.

"Относительно переговоров мы видим, что нет каких-либо совместных точек соприкосновения. Но, на самом деле, наши военные руководители ведут переговоры с военными руководителями  террористических организаций о судьбе пленных. Так что начальная форма доверия существует. Дело только в том, что различные внешние факторы не способствуют тому, чтобы это доверие переросло в больший уровень", - сказал Максим Мирошниченко.

"Как выразился один известный украинский блогер, война - это всего лишь способ превращение живых людей в мертвых. То есть нет каких-то войн за идею, эта идея потом оказывается пролитой кровью и часто цена оказывается несопоставимой с идеей", - подчеркнул он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат