Максим Курячий: "Сотрудничество с НАТО - это способ защиты Украины"

29.07.2014 21:26

"Для Украины военно-экономическое сотрудничество или вступление в военный союз – это не цель, а способ и метод защиты Украины и обеспечение безопасности наших граждан. Люди хотят мира", - заявил депутат Днепропетровского городского совета Максим Курячий во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

"События последних месяцев полностью перевернули сознание украинцев. Еще вчера 25% населения  поддерживали вступление в НАТО, а сегодня - уже более 50%.  Украинский народ и государство Украина сделали свой исторический выбор. Мы подписали Соглашение об ассоциации с Европейским союзом. Это означает, что мы заинтересованы в интеграции в мировое экономическое сообщество и в сотрудничестве со всеми странами, в том числе и США, ЕС в военно-технической сфере".

Он подчеркнул, что участие Украины в военно-техническом сотрудничестве имеет не только важное военно-политическое, но и экономическое значение, поскольку оно обеспечит, как минимум, сохранение более ста тысяч рабочих мест в украинском в военно-промышленном комплексе.

"Это сотрудничество позволит максимально загрузить днепропетровский «Южмаш». Украина занимает шестое место в числе крупнейших экспортеров вооружения в мире, поэтому сотрудничество в военно-техническом плане со всем миром позволит создавать новые рабочие места и увеличивать доходную часть бюджета. Но раньше этого не делалось, для этого необходимо было иметь политическую волю. Нельзя было усидеть на двух стульях, особенно если эти стулья находились в разных рядах. Призывы отдельных политиков к внеблоковому статусу есть не что иное, как призыв сдать оружие и объявить безоговорочную капитуляцию", - сказал Максим Курячий.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю