МВД будет внедрять своих сотрудников в ряды нечестных агитаторов

22.09.2014 17:30

"Агитаторы" за полученные средства должны будут отчитываться в Государственную фискальную службу Украины

В МВД уже идут обращения по подкупу избирателей. А общественные организации, которые следят за чистотой выборов, будут обращаться в органы МВД, через интернет. Вскоре министерство планирует открыть специальную страницу в соцсети "Фейсбук" для таких обращений. Об этом во время заседания круглого стола в Комитете избирателей Украины сообщил советник министра внутренних дел Антон Геращенко.

"В последствии, оперативные работники будут внедряться в эти группы, которые занимаются подкупом, а те будут привлекаться к ответственности. Сейчас очень изощренно подходят к вопросу подкупа. Например, заключают договора, что каждый гражданин является агитатором. Это тоже незаконно, поскольку это доходы и об этом нужно отчитываться в налоговую инспекцию. Поэтому я предостерегаю граждан, которые хотят получить средства за так называемую агитацию – это не законно", – заявил Геращенко.

Геращенко отметил, что "продав" свой голос избиратель должен понимать, что таким образом он стимулирует развитие продажной системы во власти.

"Нужно понимать, что коррупция на выборах приводит к политической коррупции, когда назначаются министры, за которых голосуют коррупционные депутаты. Поэтому каждый избиратель должен чувствовать свою ответственность за будущее страны. Хочу сказать, что на выборах президента в мае не было зафиксировано ни одного факта подкупа со стороны кандидатов в президенты. Что касается этих выборов, то факты подкупа по мажоритарным округам уже имеют место быть. Мы должны их выявлять и пресекать", – отметил советник министра МВД.

Источник: Сегодня

Комментарии
Хельга
22.09.2014
Геращенко, шо ты чешешь, пи**юк , Куличенко приехал в Ленинку, ментов собрал, а руководству настоятельные рекомендации оставил как и за кого голосовать. Шкурки продажные , хоть бы не хорохорились
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю