Міська влада працюватиме над розробкою у місті єдиної моделі освіти

15.04.2016 14:14

Найближчим часом на міську галузь освіти чекає реорганізація.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міськради.

«В ході перших  результатів роботи комісії по інвентаризації шкіл та дитячих садків, а також комісії по вивченню кадрового потенціалу у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів виявлено багато серйозних проблем і недоліків. Це говорить про те, що районні відділи освіти недобросовісно або ж не в повній мірі  виконують свої обов’язки та контролюючі функції», - відмітила заступник міського голови Олега Молошна.

При цьому вона зазначила, що й міське управління необхідно обов’язково реформувати в частині посилення кадрів, у тому числі технічного та методичного відділів. «Це необхідно робити швидко, оскільки матимемо на це  лише літній період. Окрім того, зараз активно розпочинаємо працювати над вивчення матеріально-технічної бази професійно-технічних училищ. ПТУ передані місту в частині фінансування, а усе їх майно знаходиться на державному балансі. Тому стоїть першочергова задача провести обстеження усіх будівель і спільно зі спеціальною комісією напрацювати пропозиції міському голові Борису Філатову для урегулювання цього питання. Самі директора ПТУ зазнають, що краще б було передати усе майно на баланс міста. Ставимо строки до середини червня провести усю цю роботу», - наголосила вона.

Олена Молошна також додала, що у зв’яжу з передачею професійно-технічних училищ у підпорядкування місту, міська влада працюватиме над спільною моделлю професійно-технічного навчання і освіти.

Читайте также: Днепропетровский чиновник встал на защиту пунктов приема вторсырья.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю