Лысенко ворвался на пресс-конференцию активистов «ДемАльянса» требовать извинений

11.10.2016 12:14

Сегодня, 11 октября, в пресс-центре zabeba.li состоялась пресс-конференция представителей политической партии «ДемАльянса», на которой они представили результаты своего журналистского расследования, посвященного разоблачению коррупционных схем в сфере ЖКХ Днепра. На мероприятия пришел заместитель мэра Михаил Лысенко, который потребовал от активистов извинений за неправдивую информацию.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вы меня обвиняли уже неоднократно. Когда извинитесь за две предыдущих публикации? В прошлом году какой-то ваш мальчик-тушканчик, не помню его фамилию, обвинил в краже 50 млн грн. Приехал следователь с Генеральной прокуратуры, просмотрел, проанализировал, вопросов никаких ко мне не было. Извинитесь публично и я уйду», - сказал он.

Читайте также: Заступника Філатова підозрюють у корупційних схемах у сфері ЖКХ, - Демальянс.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Демократический альянс"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат