Львовский мусор замечен в 50 км от Днепра, - СМИ

25.09.2016 10:00

Активисты остановили 7 грузовиков с мусором из Львова на подъезде к с. Мелиоративное (Новомосковский район), которое находится в менее чем 50 километрах от Днепра. Как утверждают местные жители, в этот раз мусор хотели высыпать на брошенном поле.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на radiosvoboda.org.

Люди перекопали дорогу, чтобы не пустить львовский мусор на свою территорию, и перегородили проезд своими машинами. Они утверждают, что будут блокировать дорогу месяц и даже больше, если понадобиться.

Напомним, что уже больше недели активисты Синельниково охраняют местную свалку, чтобы фуры с львовским мусором не смогли туда заехать. В СМИ появлялась информация о том, что 8 грузовиков с львовскими номерами и «соответствующим запахом» были замечены возле Царичанки.

Комментарии
Зоряна
25.09.2016
Ні, Ви помиляєтеся, скоро Різдво і знову будуть просити розселити дітей зі Сходу по сім"ях, треба дуже добре подумати.. Відповісти - солідарністю!!!
Іоланта
25.09.2016
Давайте перекопаєм всі дороги та траси, а з Львова виженемо всіх новоприбулих "біженців" із Дніпра, Харкова, Запоріжжя. Для чого Ви перевозити свої фірми та компанії на Захід, заберайтеся разом зі своїм сміттям...
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю