Львовский мусор замечен в 50 км от Днепра, - СМИ

25.09.2016 10:00

Активисты остановили 7 грузовиков с мусором из Львова на подъезде к с. Мелиоративное (Новомосковский район), которое находится в менее чем 50 километрах от Днепра. Как утверждают местные жители, в этот раз мусор хотели высыпать на брошенном поле.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на radiosvoboda.org.

Люди перекопали дорогу, чтобы не пустить львовский мусор на свою территорию, и перегородили проезд своими машинами. Они утверждают, что будут блокировать дорогу месяц и даже больше, если понадобиться.

Напомним, что уже больше недели активисты Синельниково охраняют местную свалку, чтобы фуры с львовским мусором не смогли туда заехать. В СМИ появлялась информация о том, что 8 грузовиков с львовскими номерами и «соответствующим запахом» были замечены возле Царичанки.

Комментарии
Зоряна
25.09.2016
Ні, Ви помиляєтеся, скоро Різдво і знову будуть просити розселити дітей зі Сходу по сім"ях, треба дуже добре подумати.. Відповісти - солідарністю!!!
Іоланта
25.09.2016
Давайте перекопаєм всі дороги та траси, а з Львова виженемо всіх новоприбулих "біженців" із Дніпра, Харкова, Запоріжжя. Для чого Ви перевозити свої фірми та компанії на Захід, заберайтеся разом зі своїм сміттям...
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет