Львовский мусор замечен в 50 км от Днепра, - СМИ

25.09.2016 10:00

Активисты остановили 7 грузовиков с мусором из Львова на подъезде к с. Мелиоративное (Новомосковский район), которое находится в менее чем 50 километрах от Днепра. Как утверждают местные жители, в этот раз мусор хотели высыпать на брошенном поле.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на radiosvoboda.org.

Люди перекопали дорогу, чтобы не пустить львовский мусор на свою территорию, и перегородили проезд своими машинами. Они утверждают, что будут блокировать дорогу месяц и даже больше, если понадобиться.

Напомним, что уже больше недели активисты Синельниково охраняют местную свалку, чтобы фуры с львовским мусором не смогли туда заехать. В СМИ появлялась информация о том, что 8 грузовиков с львовскими номерами и «соответствующим запахом» были замечены возле Царичанки.

Комментарии
Зоряна
25.09.2016
Ні, Ви помиляєтеся, скоро Різдво і знову будуть просити розселити дітей зі Сходу по сім"ях, треба дуже добре подумати.. Відповісти - солідарністю!!!
Іоланта
25.09.2016
Давайте перекопаєм всі дороги та траси, а з Львова виженемо всіх новоприбулих "біженців" із Дніпра, Харкова, Запоріжжя. Для чого Ви перевозити свої фірми та компанії на Захід, заберайтеся разом зі своїм сміттям...
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат