Люди охраняют свалку в Мелиоративном от львовского мусора

25.09.2016 18:15

Депутат Днепропетровского городского совета Сергей Суханов на своей странице в фейсбук написал: «Местный активист Денис по телефону рассказал, что на стихийную свалку в Мелиоративном сегодня ночью ожидается завоз 35 фур с львовским мусором».

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«После того, как в Новомосковских СМИ появилась информация «Скажем львовскому мусору нет!», связался с активистом в Мелиоративном Денисом. Он по телефону рассказал, что на стихийную свалку в Мелиоративном сегодня ночью ожидается завоз 35 фур с львовским мусором. Уже несколько ночей люди охраняют свалку, чтобы не выгрузили фуры. Денис рассказал, что вчера приехал «авангард» - крепкие ребята. Предлагали им по 500 гривен за пропуск одной машины. А если нет, то пообещали закопать в карьере вместе с мусором. Но людей не остановить, настроены по-боевому», - написал Сергей Суханов.

Ранее более 600 тонн львовского мусора выгрузили на без того аварийном полигоне в Синельниково. Горожане выставили пикеты, чтобы перекрыть дорогу для львовского мусора.

По сообщениям в СМИ после неудачно попытки выгрузиться на Синельниковской свалке, днепровские «решалы» попытались разгрузить до 16 фур на стихийной свалке возле Мелиоративного.

Напомним, в Днепре несмотря на то, что город не справляется даже со своим мусором, городской голова Борис Филатов позволил привезти на коммунальный полигон в Диевке девять тысяч тонн мусора из Львова. Народный депутат Александр Вилкул выступил в защиту горожан. Под давлением ОппоБлока и горожан, которые перекрыли трассу, Филатов вынужден был остановить завоз в Днепр мусора из Львова.

Центральные СМИ сообщили, что во Львове на площадке для мусора обнаружили тиф.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю