Луценко пообещал дать оценку бездеятельности правоохранителей области (ФОТО)

31.10.2016 08:37

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко заявил, что в Днепропетровской области была проведена успешная антирейдерская операция, в которой принимало участие рекордной количество сотрудников правоохранительных органов – около 350.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Суть операции заключалась в обезвреживании рейдеров, которые путем подделки документов и привлечение «титушек» захватили 4 фермерские предприятия на территории Днепропетровщины. У фермеров незаконно забрали технику, а также собрали урожай на 50 млн грн.

Луценко пообещал, что в ходе следствия будет дана оценка бездеятельности правоохранителей области, которые получали от фермеров заявления, но не реагировали на них.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю