Луценко пообещал дать оценку бездеятельности правоохранителей области (ФОТО)

31.10.2016 08:37

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко заявил, что в Днепропетровской области была проведена успешная антирейдерская операция, в которой принимало участие рекордной количество сотрудников правоохранительных органов – около 350.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Суть операции заключалась в обезвреживании рейдеров, которые путем подделки документов и привлечение «титушек» захватили 4 фермерские предприятия на территории Днепропетровщины. У фермеров незаконно забрали технику, а также собрали урожай на 50 млн грн.

Луценко пообещал, что в ходе следствия будет дана оценка бездеятельности правоохранителей области, которые получали от фермеров заявления, но не реагировали на них.

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось