Люстрировать нужно руководителей, а не исполнителей, - Коломойский

29.09.2014 11:22

По мне нию губернатора Днепропетровщины Игоря Коломойского под его действие закона об очищении власти должны попадать руководители, а не исполнители на местах, передает ipnews.in.ua.

Как заявил Игорь Коломойский, люстрация рядовых исполнителей не просто нарушит некоторые права человека, но и лишит люстрированных граждан средств к существованию.

«Закон о люстрации действительно был нужен. Под этот закон попали многие мои недоброжелатели и мои несимпатики. По идее, я должен был сказать, что все хорошо. Вместе с тем, не все с ним так хорошо. Под действие этого закона попадают около миллиона человек. Когда мы в марте пришли в облгосадминистрацию, мы уволили минимальное количество людей, потому что люди работали, были на своих местах и не являлись носителями идеологии той преступной системы, созданной Януковичем, и они не обязаны за это отвечать. Рыба тухнет с головы и за все происходящее должны отвечать руководители. Почему обычные исполнители должны попадать под люстрацию, получая нарушение своих прав, и лишаясь, фактически, куска хлеба», — отметил Игорь Коломойский.

Фото: Dnepr.com

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Всеволод
29.09.2014
Чого і потрібно було очікувати. Керівники зараз змінять політичні барви і партії, а виконавців відмажуть, бо вони ж пішаки, а в результаті ми отримаємо великий пшик і пафосні закони від влади, які в реальності нічого не змінюють. Як там казали комуняки, поки не відокремимо бізнес від політики, діла не буде.
Алекс
29.09.2014
А ты, гордец, просто хорошо работать не пробовал, чтобы не остаться простым специалистом? Или ты хочешь сказать, что "много лет" сидел себе, никого кроме себя не хвалил, а теперь думаешь, что твое время наступило, бездарь? Просто бездарь, а про совесть судя по коменту не тебе быдло говорить.
Человек
29.09.2014
Ну у "исполнителей" тоже есть и голова и какая-то честь с совестью должна быть. Работаю много лет на госслужбе, но как пришел специалистом, так им и остался. Ибо спина перед начальством не гнется и начальственную задницу целовать не умею. Зато много раз видел как врепед вырывались, при всех хваля начальство. Или таких вот "всевосхвалителей" тоже надо оставить дальше работать?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю