Литвиненко, Смелый и Броецкий - лидеры по плагиату на 32 избирательном округе

22.10.2014 19:00

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» продолжает публикацию о программах кандидатов в народные депутаты от Днепропетровщины.

Напомним, мы основываемся на данных компании Promedia Consulting, которая представила системный анализ избирательных программ на предмет содержание плагиата и самоплагиата. Это позволило установить интересные факты и закономерности.

В этот раз рассматриваем программы мажоритарщиков по 32 округу.

Лидер по самоплагиату – кандидат от КПУ Павел Литвиненко, который на 94% использовал собственную программу 2012 года.

На втором месте – представитель «Сильной Украины» Сергей Смелый, который на 85% основывается на партийной программе 2014 года.

Третье место – Александр Броецкий от Радикальной партии, который 76% своей программы переписал из программы Галины Мельник 2012 года.

Самовыдвиженец Данелия Силован 32% позаимствовал из программы 2012 года Леонида Волкового.

Кандидат от «Народного фронта» Светлана Сова 31% своей программы использует из партийной программы 2014 года.

«Батькивщиновец» Геннадий Черствый 27% переписал из программы 2012 года Юлии Печеневой.

Самовыдвиженец Андрей Полтавец переписал 26% программы 2012 года Юрия Любоненко.

Самовыдвиженец Ирина Туровская на 11% повторила собственную программу 2012 года.

Кандидат от «Оппозиционного блока» Сергей Коляда незначительно – 2% - использует программу партии 2014 года.

Низкие показатели – по 1% - у самовыдвиженца Сергея Решотки, который использовал программу 2014 года «Гражданской позиции» и кандидата от «Заступа» Инессы Белой, которая использовала партийную программу 2014 года.

Полностью оригинальными – по 0% плагиата – программы являются лишь у пятерых кандидатов. Это самовыдвиженцы Иван Яковченко, Оксана Шевчик, Игорь Никитин и Андрей Гальченко, а также представитель «Блока Петра Порошенко» Инна Рубан.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, председатель общественных организаций "Громадська Рада Криворіжжя", "Лига предпринимателей Кривого Рога"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю