Лікарня Мечникова просить здати кров 8 квітня (ВІДЕО)

01.04.2015 22:36

З початку проведення АТО дніпропетровці здали понад тисячу літрів крові для поранених українських військових. Це — неабиякі цифри, проте й досі є потреба в донорах.

Про це йдеться у сюжеті "Громадського ТБ Дніпро".

Лікарня Мечникова звертається до людей, прописаних у Дніпропетровську та області, з проханням 8-го квітня здати кров. Початок о 10:00, головний хірургічний корпус. Також просять попередньо зареєструватися за допомогою SMS-повідомлення на номер (050) 851 6925.

Необхідно мати з собою паспорт та копію коду. За добу до здачі крові виключити з харчування жирне, смажене, молочні продукти та яйця. Рекомендовано до вживання нежирні продукти: відварне м’ясо, крупи, овочі, макарони, картопля — все без масла, галетне печиво, сушки, чаї, компоти, вживати побільше рідини. Не бути застудженим, не приймати ліків.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю