Лікарі проведуть відео-консультацію для мешканців Дніпропетровська

09.10.2014 15:16

З 15 по 17 жовтня на медичному порталі dnipromed.com у рубриці відео-консультація на запитання мешканців міста будуть відповідати лікарі, громадські діячі та журналісти-волонтери.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

Під час консультації гості рубрики говоритимуть про волонтерський рух, потреби бійців АТО та ін. До 15 жовтня зареєстровані користувачі порталу можуть залишати свої електронні запитання до волонтерів. Уся інформація, поставлена у питаннях, залишатиметься конфіденційною. Відео-відповіді будуть розміщені на порталі та в YouTube 15, 16, та 17 жовтня. На запитання дніпропетровців відповідатимуть:

 - Наталія Хазан - член спостережної ради при департаменті охорони здоров'я обласної державної адміністрації, журналіст та координатор медичного забезпечення у зоні АТО та медичних закладах, які приймають потерпілих;

 - Ірина Пашковська - представник громадської організації «Дніпровська варта», координатор взаємодії з Дніпропетровським військовим госпіталем;

 - Іван Кондратенко - заступник головного лікаря центра первинної медико-санітарної допомоги №11, допомогає у військовому госпіталі у Черкаському, волонтер.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю