Лещина, Оксамытная и Бабенко - лидеры по плагиату на 33 избирательном округе

23.10.2014 14:30

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» продолжает публикацию о программах кандидатов в народные депутаты от Днепропетровщины.

Напомним, мы основываемся на данных компании Promedia Consulting, которая представила системный анализ избирательных программ на предмет содержание плагиата и самоплагиата. Это позволило установить интересные факты и закономерности.

В этот раз рассматриваем программы мажоритарщиков по 33 округу.

Лидер по плагиату – кандидат от «Сильной Украины» Александр Лещина, который на 81% использует партийную программу 2014 года.

На втором месте – кандидат от Радикальной партии Наталья Оксамытная, которая на 79% переписала программу 2012 года у Александра Жолобецкого.

Замыкает тройку лидеров по плагиату представитель «Батькивщины» Ольга Бабенко, которая на 49% скопировала программу 2012 года у Михаила Апостола.

Самовыдвиженец Александр Твердохлеб 35% своей программы «взял» из программы 2012 года Василия Бруса.

Кандидат от КПУ Ирина Кривенко на 26% повторила собственную программу 2012 года.

Выдвиженец от «Народного фронта» Владимир Соколовский 24% программы переписал из программы 2012 года Андрея Жаботинского.

Самовыдвиженец Иван Саенко 20% «позаимствовал» из президентской программы 2014 Дмитрия Яроша.

Самовыдвиженец Екатерина Шаповалова 11% переписала из программы 2012 года Юлии Безверхой.

Представитель «Оппозиционного блока» Лилия Авраменко на 6% пользуется партийной программой 2014 года.

Кандидат от «Силы людей» Константин Галамага 6% программы скопировал из программы 2014 года конкурентов – партии «Самопомощь».

Полностью оригинальны программы у восьми кандидатов. Это самовыдвиженцы Константин Федин, Владимир Пронькин, Олег Малачевский, Александр Макаренко, Илья Лившиц, Николай Колесников и Николай Колесник.

Также 0% плагиата у представителя «Блока Порошенко» Константина Усова.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат