Кирило Дороленко: "Суспільство повинно зрозуміти, що розпочалася війна"

28.08.2014 22:26

"Вже немає сумнівів і не будемо розповідати про те, що у нас антитерористична операція або ще щось. Вчора Російська Федерація зі своїми військами зайшла на територію України", - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирил Дороленко під час передачі "Наживо" в ефірі 51 телеканалу.

Про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

"Вони захоплюють наші міста, села, вбивають наших хлопців. Я спілкуюсь із фронтовиками, які говорять про те, що поліпшити ситуацію може введення військового стану на території, де відбувається ця війна, яка вже іде. Тому що це дасть розширення повноважень військових, більше можливості боротися проти ворога", - зазначив він.

За його словами, на Сході України не залишилось ДНРівців, сепаратистам немає чим боротися, тому Путін вводить свої війська і все робить для того, щоб натиснути на Україну, прорватися до Криму. Їхня мета -  знищити все, за що боролася Революція Гідності, знищити повністю нашу незалежність, державу.

"Важливо те, що суспільство повинно зрозуміти, що війна розпочалася і потрібно вже боротися зі своєю байдужістю і допомагати всім нашим хлопцям, які там знаходяться. Необхідно довести до керівництва нашої держави - що вони чекають на озброєння.  Всілякі бюрократичні папери і всі рішення - вони зараз не на часі. Спочатку солдат потрібно озброїти повністю, щоб вони могли зупинити цей броньовий кулак Росії", - зауважив голова Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирил Дороленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет