Кирило Дороленко: "Суспільство повинно зрозуміти, що розпочалася війна"

28.08.2014 22:26

"Вже немає сумнівів і не будемо розповідати про те, що у нас антитерористична операція або ще щось. Вчора Російська Федерація зі своїми військами зайшла на територію України", - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирил Дороленко під час передачі "Наживо" в ефірі 51 телеканалу.

Про це повідомляє інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

"Вони захоплюють наші міста, села, вбивають наших хлопців. Я спілкуюсь із фронтовиками, які говорять про те, що поліпшити ситуацію може введення військового стану на території, де відбувається ця війна, яка вже іде. Тому що це дасть розширення повноважень військових, більше можливості боротися проти ворога", - зазначив він.

За його словами, на Сході України не залишилось ДНРівців, сепаратистам немає чим боротися, тому Путін вводить свої війська і все робить для того, щоб натиснути на Україну, прорватися до Криму. Їхня мета -  знищити все, за що боролася Революція Гідності, знищити повністю нашу незалежність, державу.

"Важливо те, що суспільство повинно зрозуміти, що війна розпочалася і потрібно вже боротися зі своєю байдужістю і допомагати всім нашим хлопцям, які там знаходяться. Необхідно довести до керівництва нашої держави - що вони чекають на озброєння.  Всілякі бюрократичні папери і всі рішення - вони зараз не на часі. Спочатку солдат потрібно озброїти повністю, щоб вони могли зупинити цей броньовий кулак Росії", - зауважив голова Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирил Дороленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет