Куличенко предлагал переименовать город в "Днепропетрос"

17.04.2015 17:00

- Народный депутат Украины, бывший мэр Днепропетровска Иван Куличенко еще более двух лет назад предлагал назвать город "Днепропетросом". Камень - на греческом «петрос». На территории города уникальный выход гранитных пород – камня, отсюда и предлагаемое название - Днепропетрос.

Об этом сообщает газета "Днепр Вечерний".

- Но я считаю, что сейчас это не главный вопрос, на который нужно тратить деньги, поэтому в Верховной Раде не голосовал за закон о топонимике, - сказал Иван Куличенко на совещании депутатов Днепропетровского горсовета. – Я общался с ветеранами и понял, что у них в душе по этому поводу. Нужно широко обсуждать этот вопрос с населением.

Читайте также: Александр Вилкул анонсировал Марш Победы на Днепропетровщине

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
гена
18.04.2015
обворовал за 15 лет днепропетровск и жителей города вместе со своими подельниками . а сейчас в раду перебрался . не пойму почему КОРБАН его задерживает . неужели договорились? как пишет АЛЬБЕРТ БОРИСОЫВИЧ КАССАНДРОВ И еще. Еще я поражаюсь наглости и поразительной самоуверенности бывших рыгов и прочей падали. Неужели они думают, что им удастся спрятаться за депутатской неприкосновенностью от слепой мести возмущенных людей? Их в двери – они в окно. Их в мусорный бак – они в парламент. Воистину, безумные слепцы".
Днепр
17.04.2015
Днепр был, Днепр есть, Днепр и будет! А петроса, овська и подобных безобразий никто из Днепрян не употребляет!
Днепр
17.04.2015
Больной
Бу
17.04.2015
Иван совсем плохой стал...
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю