Куличенко предлагал переименовать город в "Днепропетрос"

17.04.2015 17:00

- Народный депутат Украины, бывший мэр Днепропетровска Иван Куличенко еще более двух лет назад предлагал назвать город "Днепропетросом". Камень - на греческом «петрос». На территории города уникальный выход гранитных пород – камня, отсюда и предлагаемое название - Днепропетрос.

Об этом сообщает газета "Днепр Вечерний".

- Но я считаю, что сейчас это не главный вопрос, на который нужно тратить деньги, поэтому в Верховной Раде не голосовал за закон о топонимике, - сказал Иван Куличенко на совещании депутатов Днепропетровского горсовета. – Я общался с ветеранами и понял, что у них в душе по этому поводу. Нужно широко обсуждать этот вопрос с населением.

Читайте также: Александр Вилкул анонсировал Марш Победы на Днепропетровщине

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
гена
18.04.2015
обворовал за 15 лет днепропетровск и жителей города вместе со своими подельниками . а сейчас в раду перебрался . не пойму почему КОРБАН его задерживает . неужели договорились? как пишет АЛЬБЕРТ БОРИСОЫВИЧ КАССАНДРОВ И еще. Еще я поражаюсь наглости и поразительной самоуверенности бывших рыгов и прочей падали. Неужели они думают, что им удастся спрятаться за депутатской неприкосновенностью от слепой мести возмущенных людей? Их в двери – они в окно. Их в мусорный бак – они в парламент. Воистину, безумные слепцы".
Днепр
17.04.2015
Днепр был, Днепр есть, Днепр и будет! А петроса, овська и подобных безобразий никто из Днепрян не употребляет!
Днепр
17.04.2015
Больной
Бу
17.04.2015
Иван совсем плохой стал...
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат