Кто из общественников Днепра вошел в совет при облпрокуратуре

27.01.2017 10:12

26 января состоялось первое организационное заседание Консультативного совета при прокуратуре Днепропетровской области. 

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Василий Сухов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В состав совета вошли: Дон В.Й., Остапенко П.В., Романенко В.М., Зеркаль А.Н.,Гуржий С.Г., Писаревский К.И., Бойчук П.С., Крещук К. В., Боровинский В.В., Щербак А.Г., Слатвицкий В.Г., Таратушка В.В., Сухов В.Е., Погорелый И.С., Всего 14 человек. На собрании был принят в состав совета еще один активист – Пихун Д.

Читайте также: Филатов признал нарушения чиновников мэрии

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось