Кто из днепропетровских чиновников не боится люстрации?

15.12.2014 17:41

Свое согласие на проведение процедуры люстрации дали председатели девяти районных государственных администраций Днепропетровщины.

Соответствующие заявления размещены на сайте Президента Украины, передают «Днепропетровск. Комментарии».

Заявления с согласием на прохождение проверки согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти»  Петру Порошенко подали:

Петр Швец, председатель Солонянской райадминистрации;

Андрей Столбченко, председатель Петриковской райадминистрации;

Эдуард Поддубный, председатель Днепропетровской райадминистрации;

Владимир Подлесняк, председатель Пятихатской райадминистрации;

Наталия Коломенская, председатель Новомосковской райадминистрации;

Олег Ковальчук, председатель Верхнеднепровской райадминистрации;

Владимир Зражевский, председатель Меживской райадминистрации;

Тамара Беловол, председатель Юрьевской райадминистрации;

Виталий Ащаулов, председатель Софиевской райадминистрации.

Председатели районов согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти» также подали декларации о своих доходах в прошлом, 2013 году.

Читайте также: На Дніпропетровщині люстровано всього 18 чиновників

Согласно поданным данным, жили главы районов в 2013-м скромно. Самый большой доход получили главы Петриковского, Софиевского и Меживского районов, соответственно, 242 тыс., 194 тыс. и 188 тыс. гривен. Наименьшие доходы были у главы Днепропетровского района – 18 тыс. грн. и главы Верхнеднепровского – 20 тыс. грн. за год.

Напомним, губернатор Днепропетровщины Игорь Коломойский разрешил себя люстрировать и задекларировал в 2013 году 698 миллионов гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет