Кто из днепропетровских чиновников не боится люстрации?

15.12.2014 17:41

Свое согласие на проведение процедуры люстрации дали председатели девяти районных государственных администраций Днепропетровщины.

Соответствующие заявления размещены на сайте Президента Украины, передают «Днепропетровск. Комментарии».

Заявления с согласием на прохождение проверки согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти»  Петру Порошенко подали:

Петр Швец, председатель Солонянской райадминистрации;

Андрей Столбченко, председатель Петриковской райадминистрации;

Эдуард Поддубный, председатель Днепропетровской райадминистрации;

Владимир Подлесняк, председатель Пятихатской райадминистрации;

Наталия Коломенская, председатель Новомосковской райадминистрации;

Олег Ковальчук, председатель Верхнеднепровской райадминистрации;

Владимир Зражевский, председатель Меживской райадминистрации;

Тамара Беловол, председатель Юрьевской райадминистрации;

Виталий Ащаулов, председатель Софиевской райадминистрации.

Председатели районов согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти» также подали декларации о своих доходах в прошлом, 2013 году.

Читайте также: На Дніпропетровщині люстровано всього 18 чиновників

Согласно поданным данным, жили главы районов в 2013-м скромно. Самый большой доход получили главы Петриковского, Софиевского и Меживского районов, соответственно, 242 тыс., 194 тыс. и 188 тыс. гривен. Наименьшие доходы были у главы Днепропетровского района – 18 тыс. грн. и главы Верхнеднепровского – 20 тыс. грн. за год.

Напомним, губернатор Днепропетровщины Игорь Коломойский разрешил себя люстрировать и задекларировал в 2013 году 698 миллионов гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю