Кто из днепропетровских чиновников не боится люстрации?

15.12.2014 17:41

Свое согласие на проведение процедуры люстрации дали председатели девяти районных государственных администраций Днепропетровщины.

Соответствующие заявления размещены на сайте Президента Украины, передают «Днепропетровск. Комментарии».

Заявления с согласием на прохождение проверки согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти»  Петру Порошенко подали:

Петр Швец, председатель Солонянской райадминистрации;

Андрей Столбченко, председатель Петриковской райадминистрации;

Эдуард Поддубный, председатель Днепропетровской райадминистрации;

Владимир Подлесняк, председатель Пятихатской райадминистрации;

Наталия Коломенская, председатель Новомосковской райадминистрации;

Олег Ковальчук, председатель Верхнеднепровской райадминистрации;

Владимир Зражевский, председатель Меживской райадминистрации;

Тамара Беловол, председатель Юрьевской райадминистрации;

Виталий Ащаулов, председатель Софиевской райадминистрации.

Председатели районов согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти» также подали декларации о своих доходах в прошлом, 2013 году.

Читайте также: На Дніпропетровщині люстровано всього 18 чиновників

Согласно поданным данным, жили главы районов в 2013-м скромно. Самый большой доход получили главы Петриковского, Софиевского и Меживского районов, соответственно, 242 тыс., 194 тыс. и 188 тыс. гривен. Наименьшие доходы были у главы Днепропетровского района – 18 тыс. грн. и главы Верхнеднепровского – 20 тыс. грн. за год.

Напомним, губернатор Днепропетровщины Игорь Коломойский разрешил себя люстрировать и задекларировал в 2013 году 698 миллионов гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат