Кто из днепропетровских чиновников не боится люстрации?

15.12.2014 17:41

Свое согласие на проведение процедуры люстрации дали председатели девяти районных государственных администраций Днепропетровщины.

Соответствующие заявления размещены на сайте Президента Украины, передают «Днепропетровск. Комментарии».

Заявления с согласием на прохождение проверки согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти»  Петру Порошенко подали:

Петр Швец, председатель Солонянской райадминистрации;

Андрей Столбченко, председатель Петриковской райадминистрации;

Эдуард Поддубный, председатель Днепропетровской райадминистрации;

Владимир Подлесняк, председатель Пятихатской райадминистрации;

Наталия Коломенская, председатель Новомосковской райадминистрации;

Олег Ковальчук, председатель Верхнеднепровской райадминистрации;

Владимир Зражевский, председатель Меживской райадминистрации;

Тамара Беловол, председатель Юрьевской райадминистрации;

Виталий Ащаулов, председатель Софиевской райадминистрации.

Председатели районов согласно требованиям закона Украины «Об очищении власти» также подали декларации о своих доходах в прошлом, 2013 году.

Читайте также: На Дніпропетровщині люстровано всього 18 чиновників

Согласно поданным данным, жили главы районов в 2013-м скромно. Самый большой доход получили главы Петриковского, Софиевского и Меживского районов, соответственно, 242 тыс., 194 тыс. и 188 тыс. гривен. Наименьшие доходы были у главы Днепропетровского района – 18 тыс. грн. и главы Верхнеднепровского – 20 тыс. грн. за год.

Напомним, губернатор Днепропетровщины Игорь Коломойский разрешил себя люстрировать и задекларировал в 2013 году 698 миллионов гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю