Кто и за сколько убирает улицы Днепра

09.02.2018 15:45

В последнее время в Днепре городская власть пытается популяризировать рабочие профессии. В горсовете Днепра обнародовали цифру недостающих работников — около 1200 человек.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

Чтобы привлечь днепрян к работе дворниками, городская власть пообещала обеспечивать их жильем.

Сейчас в Днепре с населением более миллиона человек работает всего 780 дворников. В департаменте жилищного хозяйства горсовета Днепра озвучили сумму средней зарплаты дворника — порядка 4 500 грн. Вера Шевченко, образцово-показательная представительница профессии дворника, в интервью журналистам назвала только одну проблему в своей работе — климат. Ведь убирать, по словам женщины, приходится и снег, и листья, и мусор. Вера Шевченко давала интервью под присмотром чиновника из профильного департамента горсовета Днепра.

А вот истории из жизни Любови, реального дворника, которого удалось найти журналистам, оказались далекими от радужных. Женщина работает убирает улицы только потому, что не может выжить на мизерную пенсию. Зарплату ей начисляют минимальную. Из задекларированных 3200 грн. Любовь получает «на руки» только 2300. Работа, по словам женщины, просто каторжная: один дворник с 7:00 до 14:00 должен убрать шесть подъездов и всю придомовую территорию.

«Инвентарь нам выдают. Но его хватает разве что на пару дней. Потом приходится мастерить собственный», — рассказывает Любовь и демонстрирует метлу из веток, перевязанных старыми колготками.

В горсовете Днепра отказались комментировать разницу между реальными и обещанными условиями работы и оплаты дворников.

Комментарии
обебос
09.02.2018
конченая у нас власть и вся прочая ворсоветовская шваль.. их бы в дворники за гроши
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю