Криворізькі депутати провели «виїзне» засідання міськради

02.02.2015 09:46

Вперше  пленарне засідання  депутати Кривого Рогу провели  не у  сесійній залі будівлі міської ради.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, Криворізьку міськраду,  де традиційно  збираються  депутати, 28 січня захопили протестувальники.

За повідомленням прес-служби МР, депутати, члени виконкому, секретар міськради й  міський голова Юрій Вілкул неодноразово зустрічалися з представниками ініціативної групи для проведення перемовин  з тим,  щоб  люди  звільнили зал і сесія відбулася. Однак, конструктивного діалогу так і не вийшло.

«Тричі ми зверталися, говорили – дайте  можливість провести сесію, бо треба прийняти рішення з вкрай необхідних для жителів міста питань. Але у відповідь отримали  заяви - ви приходьте, а ми встанемо з ваших місць і не будемо заважати роботі. Проте це не прийнятні умови роботи депутатів. А сесію ми не могли не проводити. Це – соціальне питання. Із завтрашнього дня ми не знали б, чим кормити     дітей у соціальних  закладах. І той борг, який маємо  за січень  за  харчування - просто  не знали б,  як його погашати. Безумовно, якщо б ми сьогодні  не прийняли ставки по 4-х податках, а ухвалили їх на наступному тижні, у цьому році вони б вже не працювали»,- - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

Читайте також: В Кривом Роге - конфликт власти и гражданского сектора, - «УДАР»

Зважаючи на значення питань, було прийнято рішення провести виїзне  засідання сесії у виконкомі Дзержинської райради. У залі  були присутні  60 депутатів. Всі 122 питання народні обранці  обговорили та опрацювали  на профільних засіданнях посткомісій. До їх складу увійшли також представники громадських та профспілкових організацій, податкових інспекцій міста, правоохоронних органів, фахівці юстиції, структурних підрозділів виконкому міської ради.

Сьогодні депутати ухвалили відповідні рішення, основне з яких стосувалося соціального захисту жителів міста в умовах підвищення цін і тарифів на житлові і комунальні послуги.

На виконання доручення Криворізького міського голови Вілкула Ю.Г., враховуючи пропозиції представників громадських організацій міста щодо розгляду питання «Про Звернення Верховної Ради України до Організації об’єднаних націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», затверджене Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII, та визнання незаконних формувань «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, секретарем міської ради Маляренко С.В. доручено створити  депутатську робочу групу із вивчення визначеного питання.

З боку депутатів пролунали пропозиції визнати, що Україна знаходиться у стані війни, а не АТО. Всі думки та аргументи по кожному із цих пунктів будуть  розглянуті на засіданнях робочої групи  за підсумками роботи якої  буде  підготовлений  відповідний проект-рішення.   

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский