Криворізькі депутати провели «виїзне» засідання міськради

02.02.2015 09:46

Вперше  пленарне засідання  депутати Кривого Рогу провели  не у  сесійній залі будівлі міської ради.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, Криворізьку міськраду,  де традиційно  збираються  депутати, 28 січня захопили протестувальники.

За повідомленням прес-служби МР, депутати, члени виконкому, секретар міськради й  міський голова Юрій Вілкул неодноразово зустрічалися з представниками ініціативної групи для проведення перемовин  з тим,  щоб  люди  звільнили зал і сесія відбулася. Однак, конструктивного діалогу так і не вийшло.

«Тричі ми зверталися, говорили – дайте  можливість провести сесію, бо треба прийняти рішення з вкрай необхідних для жителів міста питань. Але у відповідь отримали  заяви - ви приходьте, а ми встанемо з ваших місць і не будемо заважати роботі. Проте це не прийнятні умови роботи депутатів. А сесію ми не могли не проводити. Це – соціальне питання. Із завтрашнього дня ми не знали б, чим кормити     дітей у соціальних  закладах. І той борг, який маємо  за січень  за  харчування - просто  не знали б,  як його погашати. Безумовно, якщо б ми сьогодні  не прийняли ставки по 4-х податках, а ухвалили їх на наступному тижні, у цьому році вони б вже не працювали»,- - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

Читайте також: В Кривом Роге - конфликт власти и гражданского сектора, - «УДАР»

Зважаючи на значення питань, було прийнято рішення провести виїзне  засідання сесії у виконкомі Дзержинської райради. У залі  були присутні  60 депутатів. Всі 122 питання народні обранці  обговорили та опрацювали  на профільних засіданнях посткомісій. До їх складу увійшли також представники громадських та профспілкових організацій, податкових інспекцій міста, правоохоронних органів, фахівці юстиції, структурних підрозділів виконкому міської ради.

Сьогодні депутати ухвалили відповідні рішення, основне з яких стосувалося соціального захисту жителів міста в умовах підвищення цін і тарифів на житлові і комунальні послуги.

На виконання доручення Криворізького міського голови Вілкула Ю.Г., враховуючи пропозиції представників громадських організацій міста щодо розгляду питання «Про Звернення Верховної Ради України до Організації об’єднаних націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», затверджене Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII, та визнання незаконних формувань «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, секретарем міської ради Маляренко С.В. доручено створити  депутатську робочу групу із вивчення визначеного питання.

З боку депутатів пролунали пропозиції визнати, що Україна знаходиться у стані війни, а не АТО. Всі думки та аргументи по кожному із цих пунктів будуть  розглянуті на засіданнях робочої групи  за підсумками роботи якої  буде  підготовлений  відповідний проект-рішення.   

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат