Криворізькі депутати провели «виїзне» засідання міськради

02.02.2015 09:46

Вперше  пленарне засідання  депутати Кривого Рогу провели  не у  сесійній залі будівлі міської ради.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, Криворізьку міськраду,  де традиційно  збираються  депутати, 28 січня захопили протестувальники.

За повідомленням прес-служби МР, депутати, члени виконкому, секретар міськради й  міський голова Юрій Вілкул неодноразово зустрічалися з представниками ініціативної групи для проведення перемовин  з тим,  щоб  люди  звільнили зал і сесія відбулася. Однак, конструктивного діалогу так і не вийшло.

«Тричі ми зверталися, говорили – дайте  можливість провести сесію, бо треба прийняти рішення з вкрай необхідних для жителів міста питань. Але у відповідь отримали  заяви - ви приходьте, а ми встанемо з ваших місць і не будемо заважати роботі. Проте це не прийнятні умови роботи депутатів. А сесію ми не могли не проводити. Це – соціальне питання. Із завтрашнього дня ми не знали б, чим кормити     дітей у соціальних  закладах. І той борг, який маємо  за січень  за  харчування - просто  не знали б,  як його погашати. Безумовно, якщо б ми сьогодні  не прийняли ставки по 4-х податках, а ухвалили їх на наступному тижні, у цьому році вони б вже не працювали»,- - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

Читайте також: В Кривом Роге - конфликт власти и гражданского сектора, - «УДАР»

Зважаючи на значення питань, було прийнято рішення провести виїзне  засідання сесії у виконкомі Дзержинської райради. У залі  були присутні  60 депутатів. Всі 122 питання народні обранці  обговорили та опрацювали  на профільних засіданнях посткомісій. До їх складу увійшли також представники громадських та профспілкових організацій, податкових інспекцій міста, правоохоронних органів, фахівці юстиції, структурних підрозділів виконкому міської ради.

Сьогодні депутати ухвалили відповідні рішення, основне з яких стосувалося соціального захисту жителів міста в умовах підвищення цін і тарифів на житлові і комунальні послуги.

На виконання доручення Криворізького міського голови Вілкула Ю.Г., враховуючи пропозиції представників громадських організацій міста щодо розгляду питання «Про Звернення Верховної Ради України до Організації об’єднаних націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», затверджене Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII, та визнання незаконних формувань «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, секретарем міської ради Маляренко С.В. доручено створити  депутатську робочу групу із вивчення визначеного питання.

З боку депутатів пролунали пропозиції визнати, що Україна знаходиться у стані війни, а не АТО. Всі думки та аргументи по кожному із цих пунктів будуть  розглянуті на засіданнях робочої групи  за підсумками роботи якої  буде  підготовлений  відповідний проект-рішення.   

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет