Кривому Рогу пропонують перемогти Вілкула єдиним кандидатом

01.04.2015 13:30

"Навіть якщо сам Вілкул-молодший балотуватиметься, все одно, навіть на 50% розраховувати важко. Але їхнє, вілкулівське, щастя в тому і полягає, що хоча б якісь потужні конкуренти відсутні як клас. На сьогодні тим чи іншим чином заявляли про свої мерські амбіції – з того що мені особисто відомо – мінімум 7 кандидатів. Кожен з них має рейтинг від 2 до 12 відсотків, що в сумі легко може дати більше 50. Але біда наша і щастя місцевих «регіоналів» в тому, що ця «сума» виглядає дуже слабо реалістичною", - пише громадський діяч Юлій Морозов у своєму блозі на Lb.ua.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Абсолютно незрілі кандидати. Без команд, програм і стратегії. Дехто з більш ніж сумнівним минулим, а дехто і не тільки минулим. Слабо договороздатні. Амбіційні, але в переважній більшості з амбіціями не підкріпленими нічим. Хоча б трохи адекватні і здатні реально сприймати ситуацію в останній момент передумають балотуватися, щоб не брати участь у фарсі. Таким чином, якщо нічого не зміниться – а щоб змінилося, має стати справжнє диво – будь-який кандидат, на якого Олександр Вілкул покаже пальчиком, набере свої 25-30 відсотків і легко виграє вибори", - відзначає він.

Він вважає, що правильна відповідь очевидна і лежить на поверхні.

"Домовитися, виставити єдиного кандидата і - уперед за перемогою. Але повірити в те, що громадянське суспільство, яке в нашому місті тільки народжується, і квазі-політичні партії – а інших в Кривому Розі просто не існує – зможуть так швидко до цього дорости, дуже важко. Тож, наш чи не єдиний шанс – вибори мера в 2 тури. В нашому ВЕЛИКОМУ місті. Це те, що зможе примусити всіх вже в другому турі об’єднатися навколо єдиного кандидата. Так, він буде далеко не ідеальний. Але це буде кандидат, в якого нарешті з’являться шанси", - говорить Юлій Морозов.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю