Кризис управления в Приватбанке неизбежен, - эксперт

22.12.2016 18:02

Президент Ассоциации «Днепровский банковский союз» Владимир Косюга в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» прокомментировал национализацию Приватбанк и дал свой прогноз развития ситуации.

«Приватбанк – это не классический банк в том виде, в котором мы это понимаем. Поэтому говорить о применении к нему классических методов управления тоже не приходится. В истории Украины такого не было, не знаю, было ли в мировой истории. Не существует эффективных механизмов управления государственной собственностью. Любая госсобственность уязвима, потому что подчинена политическим конъюнктурам, политической целесообразности. Если они считают, что хорошо сумеют справиться с Приватбанком, почему же, мягко говоря, не очень хорошо работает Ощадбанк. Даже несмотря на то, что госбанку «надувают капитал», он все равно работает с убытком. У меня есть подозрения, что новые собственники «Приватбанка» не знают, как им управлять. Соответственно, кризис управления неизбежен.

По-моему мнению, в ближайшее время с работой банка все должно быть более менее нормально. Но эффект маховика никто не отменял. Сейчас система отработана, она функционирует. Но с каждым оборотом будет все хуже и хуже. И через три месяца мы поймем, что, если все и работает, то со скрипом, а часть сервисов просто перестала отвечать на запросы. Финансовая эпоха Украины будет делиться на 2 этапа – до национализации Приватбанка и после», - сказал он.

Читайте также: Глава Приватбанка признал, что финучреждение национализировали за счет украинцев

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю