Криворожский суд защитил деловую репутацию Константина Караманиц

29.03.2016 13:46

В марте газета «Пульс: новости, факты, комментарии», фактическим владельцем которой является Александр Вилкул, сын мэра Кривого Рога Юрия Вилкула, проиграла очередной суд.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Криворожский обозреватель».

Как стало известно нашему изданию, 16 марта 2016 года Жовтневым районным судом Кривого Рога была признана вина газеты «Пульс» в размещении информации, которая не соответствует действительности, унижает честь, достоинства и деловую репутацию президента футбольной федерации Караманиц Константина. 

Решением суда газета обязывается в течение месяца опубликовать опровержение. 

Это уже не первый суд, который установил факт использования газетой «Пульс» недостоверных и откровенно лживых материалов. Напомним, что около года назад нынешний кандидат на должность мэра Кривого Рога Игорь Левицкий также подавал на газету «Пульс» иск о защите чести и достоинства. В связи с проходящей в городе избирательной кампанией, многие общественные активисты указывают на размещение в данной газете результатов соцопросов сомнительного происхождения. 

«Если провести рейтинг криворожских СМИ на степень «желтизны», то первое место в этом списке, несомненно, достанется газете «Пульс». Заниматься проверкой изложенных в статьях фактов тут и в мирное время мало кто считает нужным, что уж говорить о периоде выборной компании, когда девизом, спущенным сверху главному редактору издания Елене Стулий, является банальное «Мочи всех!» - сообщает читателям Национальный антикоррупционный портал. И указанная информация, к сожалению, находит очередное подтверждение.

 

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский