Криворожский горсовет решил помочь служащим в АТО

27.08.2014 13:37

Сегодня, 27 августа, состоялось пленарное заседание L сессии VI созыва, которое вел и.о. криворожского городского головы - секретарь городского совета Сергей Маляренко.

Пленарное заседание начали минутой молчания в память погибшего в зоне АТО Ганичева Сергея Алексеевича, командира стрелкового отделения 2-го стрелкового взвода 40-го батальона территориальной обороны.

Всего на сессии городского совета принято 82 решения. Голосовали за все вопросы криворожские депутаты быстро.

Председательствующий Сергей Маляренко попросил депутатов поддержать вопрос о помощи солдатам, которые сейчас находятся в зоне проведения антитеррористической операции и их семьям, а также тем бойцам, которые сейчас проходят лечение после полученных в АТО ранений.

Исполняющий обязанности Криворожского городского головы сообщил, что в зоне АТО погибло на сегодняшний день 28 криворожан, 8 семей погибших уже получили единоразовую помощь от города в размере 100 тыс. грн.

На сегодняшней сессии было принято решение о дополнительных льготах семьям, мужья которых сейчас находятся в зоне АТО. Сергей Васильевич также сообщил, что если солдат находиться в зоне боевых действий с мая, то и начисления за предоставленные жилищно-коммунальные услуги будут оплачены из городского бюджета именно с мая и до момента, пока боец не вернется домой. Уточним, что не все ЖКХ будут оплачиваться из бюджета, а только услуги по "содержанию домов и придомовой территории".

61 депутат, присутствующий на пленарном заседании L сессии VI созыва проголосовал "за" принятие данного решения.

Источник: 0564.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет