Криворожский горсовет решил помочь служащим в АТО

27.08.2014 13:37

Сегодня, 27 августа, состоялось пленарное заседание L сессии VI созыва, которое вел и.о. криворожского городского головы - секретарь городского совета Сергей Маляренко.

Пленарное заседание начали минутой молчания в память погибшего в зоне АТО Ганичева Сергея Алексеевича, командира стрелкового отделения 2-го стрелкового взвода 40-го батальона территориальной обороны.

Всего на сессии городского совета принято 82 решения. Голосовали за все вопросы криворожские депутаты быстро.

Председательствующий Сергей Маляренко попросил депутатов поддержать вопрос о помощи солдатам, которые сейчас находятся в зоне проведения антитеррористической операции и их семьям, а также тем бойцам, которые сейчас проходят лечение после полученных в АТО ранений.

Исполняющий обязанности Криворожского городского головы сообщил, что в зоне АТО погибло на сегодняшний день 28 криворожан, 8 семей погибших уже получили единоразовую помощь от города в размере 100 тыс. грн.

На сегодняшней сессии было принято решение о дополнительных льготах семьям, мужья которых сейчас находятся в зоне АТО. Сергей Васильевич также сообщил, что если солдат находиться в зоне боевых действий с мая, то и начисления за предоставленные жилищно-коммунальные услуги будут оплачены из городского бюджета именно с мая и до момента, пока боец не вернется домой. Уточним, что не все ЖКХ будут оплачиваться из бюджета, а только услуги по "содержанию домов и придомовой территории".

61 депутат, присутствующий на пленарном заседании L сессии VI созыва проголосовал "за" принятие данного решения.

Источник: 0564.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет