Кривой Рог затопило и засыпало крупным градом (ФОТО)

15.04.2016 09:36

Криворожане в соцсетях делятся впечатлениями после вчерашнего неприятного сюрприза погоды. 14 апреля на Кривой Рог обрушилась стихия. Ливень затопил улицы и дома, а град размером с горошину засыпал улицы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Как в сказке «12 месяцев» прошел день Утром туман, к обеду жара, в полдник гроза, в 18 часов ливень, а вечером в град с горох размером. Как в парламенте день прошел, так и природа ответила», - пишет криворожанка Надежда Позигун.

Фото: vk.com/t_krivoy_rog.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю