«Кредитный Майдан» в Днепропетровске планирует «похоронить гривну»

11.02.2015 17:21

Общественная организация «Кредитный Майдан» в Днепропетровске считает валютные кредиты фэйком.

Об этом заявил координатор организации в Днепропетровске Александр Северин, пишет «Днепр вечерний».

«Валютные кредиты – это фейк изначально, в корне, так как на руки валюту никто не выдавал, а выдавалась гривна в пересчете по курсу НБУ на момент выдачи. С самого начала нам не выдавали кредиты в национальной валюте - гривне, заставляя оформлять так называемые валютные, в иностранной. – говорит координатор «Кредитного Майдана» Инна Власенко.

Читайте также: Чучело Крупского повесят на Европейской площади?

«Поэтому наше основное требование срочно реструктуризировать валютные кредиты, то есть перевести валютные кредиты в гривну по курсу на момент заключения договора, вполне логично и законно», - объяснил активист Александр Северин.

Также в четверг, 12 февраля, в 9.00 на перекрестке пр. К. Маркса и ул. Ленина, возле здания НБУ состоятся «похороны гривны».
«Мы приглашаем всех, кто стал жертвой кредитной кабалы и всех, кому небезразлична судьба украинской валюты – гривны, принять участие в нашей акции», - призывает активных днепропетровцев Александр Северин.

Читайте также: Дніпропетровських мітингувальників з «Кредитного Майдану» почули київські нардепи

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю