Кожен, хто голосував за закони 16 січня, стане «кутузовим», - Юрій Береза

29.10.2014 13:50

Командир полка "Дніпро", кандидат у народні депутати України Юрій Береза заявив, що всі депутати, які голосували за закони 16 січня, будуть покарані

Про це він заявив у ефірі Еспресо.TV.

"Кожен, хто голосував за закони 16 січня, я обіцяю, що з кожного зроблю "кутузова". Я зроблю все, щоб ці люди навіть не прийняли присягу", - наголосив він. 

Комполка додав, що його похід у Парламент ніяк не позначиться на діяльності добровольчого батальйону "Дніпро", бо війна ще не закінчена, щодо інших батальйонів, що їхні очільники стануть народними депутатами, Береза зазначив наступне: 

"Дніпро" є, був і буде. Щодо інших підрозділів – треба ставити питання командирам. Можливо це десь втратиться, якщо комбат гідну заміну не проведе. Але наявність цих людей в Парламенті, я вважаю, що це більше добро для України, навіть зі втратою часткової боєздатності підрозділів", - сказав він. 

Також, кандидат у парламентарі окреслив головні завдання, які він ставить для себе у новій Верховній Раді.

"Я не визначився чи поміняю посаду командира полку на крісло депутата. Це залежатиме, якщо я повірю, що я зможу з моїми побратимами низку дуже важливих законів (провести, - Ред.). Про створення Національної армії, про створення Національної міліції, про відновлення ядерного циклу і відновлення ядерного озброєння і визнання учасників "третьої світової війни" на Сході України воїнами визвольних змагань за державу Україна і присвоєння їм найвищого статусу. Якщо ні, то мені там нічого буде робити", - резюмував комполка.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю