Константин Гузенко сложил полномочия партийного лидера

28.08.2014 17:11

Народный депутат Украины по 30-му округу Константин Гузенко сложил с себя полномочия председателя Днепровской районной организации «Партии регионов». Это произошло на 16-й районной партконференции, которая прошла в помещении кинотеатра «Мир», об этом сообщает "Кстати+".

Выступая перед делегатами, Константин Гузенко заверил, что он не предавал «Партиию регионов» и был с ней в самые сложные времена, в то же время никогда не входил в так называемое близкое окружение бывшего президента Януковича, которое было замешано в различных нечистоплотных делах, а ныне быстро осваивается при новой власти.

"Я не прирос богатством, зато прирос благодарностями, отметил Гузенко: выполнено около 70% просьб и пожеланий людей, которые были озвучены на личных приемах, из государственного бюджета Днепродзержинску выделено 160 миллионов гривен, также выделены средства на решение экологических проблем города и финансирование предприятий бывшего ПХЗ".

По словам Константина Гузенко, многочисленные личные приемы убедили его, что для более эффективной работы на округе и успешного решения проблем Днепродзержинска нельзя быть с какой-либо политической партией, надо работать в интересах абсолютно всех избирателей.

«Как показывают социологические опросы, все действующие в Украине политические партии выражают интересы лишь небольшой части граждан нашей страны. Я же считаю, что моя главная партия — это партия всех жителей Днепродзержинска», - подчеркнул Константин Гузенко.

Народный депутат поблагодарил всех делегатов конференции за сотрудничество, конференция приняла его отставку с поста руководителя районной организации ПР.
Новым председателем парторганизации избрана Лариса Козленко, активист органов местной самоорганизации населения, председатель квартально-уличного комитета 4-го микрорайона Левого берега Днепродзержинска.
 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Днепровской районной в Днепродзержинске организации Партии регионов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю