Коммунальщики демонтировали киоски на пл. Старомостовой (ФОТО)

26.10.2016 09:56

Сотрудники коммунального предприятия, которое занимается демонтажом незаконных МАФов в Днепре, добрались до пл. Старомостовой (пл. Островского). Там был демонтирован ряд киосков вдоль ул. Пастера.

Фотографиями с места событий на своей странице в Фейсбук поделилась волонтер Наталья Мальченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Всего в октябре коммунальщики демонтировали 46 киосков, освободив от ларьков около 1 тыс. кв м городской территории.

Напомним, что в ночь с 14-го на 15-е октября в Днепре сожгли манипулятор, которым демонтировали МАФы, из-за чего мэр Борис Филатов сделал вывод, что городским властям «объявили войну».

Фото: Наталья Мальченко, ИА "Мост-Днепр".

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Павло
26.10.2016
В городе, наконец-то, появилась Власть!
ТК
26.10.2016
Слава Богу, убрали гадюшники с трусами и тапками, из-за которых прохода нормального не было.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю