Коммунальщики демонтировали киоски на пл. Старомостовой (ФОТО)

26.10.2016 09:56

Сотрудники коммунального предприятия, которое занимается демонтажом незаконных МАФов в Днепре, добрались до пл. Старомостовой (пл. Островского). Там был демонтирован ряд киосков вдоль ул. Пастера.

Фотографиями с места событий на своей странице в Фейсбук поделилась волонтер Наталья Мальченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Всего в октябре коммунальщики демонтировали 46 киосков, освободив от ларьков около 1 тыс. кв м городской территории.

Напомним, что в ночь с 14-го на 15-е октября в Днепре сожгли манипулятор, которым демонтировали МАФы, из-за чего мэр Борис Филатов сделал вывод, что городским властям «объявили войну».

Фото: Наталья Мальченко, ИА "Мост-Днепр".

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Павло
26.10.2016
В городе, наконец-то, появилась Власть!
ТК
26.10.2016
Слава Богу, убрали гадюшники с трусами и тапками, из-за которых прохода нормального не было.
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат