Коммунальщики демонтировали киоски на пл. Старомостовой (ФОТО)

26.10.2016 09:56

Сотрудники коммунального предприятия, которое занимается демонтажом незаконных МАФов в Днепре, добрались до пл. Старомостовой (пл. Островского). Там был демонтирован ряд киосков вдоль ул. Пастера.

Фотографиями с места событий на своей странице в Фейсбук поделилась волонтер Наталья Мальченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Всего в октябре коммунальщики демонтировали 46 киосков, освободив от ларьков около 1 тыс. кв м городской территории.

Напомним, что в ночь с 14-го на 15-е октября в Днепре сожгли манипулятор, которым демонтировали МАФы, из-за чего мэр Борис Филатов сделал вывод, что городским властям «объявили войну».

Фото: Наталья Мальченко, ИА "Мост-Днепр".

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Павло
26.10.2016
В городе, наконец-то, появилась Власть!
ТК
26.10.2016
Слава Богу, убрали гадюшники с трусами и тапками, из-за которых прохода нормального не было.
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось