Команда волонтерів відкриває предметно-документальну виставку з зони АТО

20.05.2015 17:48

Дніпропетровська Центральна міська бібліотека прийматиме предметно-документальну виставку з зони АТО.

ЩО БУДЕ ПОКАЗАНО НА ВИСТАВЦІ : уламки від смерчей, градів, ураганів, хвостовики, тубуси, ракети, танкові снаряди та багато інших вбивчих "екземплярів"... 

Також на виставці ви зможете побачити паспорти російських солдат, які загинули в бою 23 січня під ДАП, російські прапори, шеврони ополчення. А також почути історії від волонтерів, які безпосередньо "живуть" на війні і зможуть розказати про кожен експонат.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

«На жаль, більшість людей звикли до того, що на Сході йдуть бойові дії. І слова "війна", "АТО", "сьогодні ми втратили двох воїнів", "вчора було важко поранено чотирьох бійців" - сприймаються, деякими, вже як "норма".
Цією виставкою ми б хотіли добитися в людях, які живуть в 200км від зони АТО, почуттів та емоцій. Різних, але таких, які зможуть нас ще більше об'єднати.
Ми б хотіли, щоб ви зрозуміли, що на Сході далеко не "АТО". Що на сході йде війна, яка забирає життя наших хлопчиків експонатами, які будуть надані на виставці.

Ви зможете торкнутися уламків, від яких не рятують ні каски, ні броніки, ні бліндажі...
Ви зможете на трошечки перенестися у іншу реальність сьогодення України.

Чекаємо вас 23 травня о 12:00 на Леніна 23.
Давайте помовчимо про війну разом?...», - зазначається у повідомленні.

Виставка безкоштовна і буде триватиме місяць. Проте, організатори сподіваються, що після перегляду експонатів, людям захочеться передати воїнам будь-яку грошову допомогу, яка потім перетвориться на оптику, амуніцію та інші життєвонеобхідні речі на війні.
Також на виставці ви зможете більш детально ознайомитися з роботою та командою волонтерів Армії SOS.

Деталі за тел.: 068 710 52 54, 093 957 74 16.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю