Команда волонтерів відкриває предметно-документальну виставку з зони АТО

20.05.2015 17:48

Дніпропетровська Центральна міська бібліотека прийматиме предметно-документальну виставку з зони АТО.

ЩО БУДЕ ПОКАЗАНО НА ВИСТАВЦІ : уламки від смерчей, градів, ураганів, хвостовики, тубуси, ракети, танкові снаряди та багато інших вбивчих "екземплярів"... 

Також на виставці ви зможете побачити паспорти російських солдат, які загинули в бою 23 січня під ДАП, російські прапори, шеврони ополчення. А також почути історії від волонтерів, які безпосередньо "живуть" на війні і зможуть розказати про кожен експонат.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

«На жаль, більшість людей звикли до того, що на Сході йдуть бойові дії. І слова "війна", "АТО", "сьогодні ми втратили двох воїнів", "вчора було важко поранено чотирьох бійців" - сприймаються, деякими, вже як "норма".
Цією виставкою ми б хотіли добитися в людях, які живуть в 200км від зони АТО, почуттів та емоцій. Різних, але таких, які зможуть нас ще більше об'єднати.
Ми б хотіли, щоб ви зрозуміли, що на Сході далеко не "АТО". Що на сході йде війна, яка забирає життя наших хлопчиків експонатами, які будуть надані на виставці.

Ви зможете торкнутися уламків, від яких не рятують ні каски, ні броніки, ні бліндажі...
Ви зможете на трошечки перенестися у іншу реальність сьогодення України.

Чекаємо вас 23 травня о 12:00 на Леніна 23.
Давайте помовчимо про війну разом?...», - зазначається у повідомленні.

Виставка безкоштовна і буде триватиме місяць. Проте, організатори сподіваються, що після перегляду експонатів, людям захочеться передати воїнам будь-яку грошову допомогу, яка потім перетвориться на оптику, амуніцію та інші життєвонеобхідні речі на війні.
Також на виставці ви зможете більш детально ознайомитися з роботою та командою волонтерів Армії SOS.

Деталі за тел.: 068 710 52 54, 093 957 74 16.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет