Команда волонтерів відкриває предметно-документальну виставку з зони АТО

20.05.2015 17:48

Дніпропетровська Центральна міська бібліотека прийматиме предметно-документальну виставку з зони АТО.

ЩО БУДЕ ПОКАЗАНО НА ВИСТАВЦІ : уламки від смерчей, градів, ураганів, хвостовики, тубуси, ракети, танкові снаряди та багато інших вбивчих "екземплярів"... 

Також на виставці ви зможете побачити паспорти російських солдат, які загинули в бою 23 січня під ДАП, російські прапори, шеврони ополчення. А також почути історії від волонтерів, які безпосередньо "живуть" на війні і зможуть розказати про кожен експонат.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

«На жаль, більшість людей звикли до того, що на Сході йдуть бойові дії. І слова "війна", "АТО", "сьогодні ми втратили двох воїнів", "вчора було важко поранено чотирьох бійців" - сприймаються, деякими, вже як "норма".
Цією виставкою ми б хотіли добитися в людях, які живуть в 200км від зони АТО, почуттів та емоцій. Різних, але таких, які зможуть нас ще більше об'єднати.
Ми б хотіли, щоб ви зрозуміли, що на Сході далеко не "АТО". Що на сході йде війна, яка забирає життя наших хлопчиків експонатами, які будуть надані на виставці.

Ви зможете торкнутися уламків, від яких не рятують ні каски, ні броніки, ні бліндажі...
Ви зможете на трошечки перенестися у іншу реальність сьогодення України.

Чекаємо вас 23 травня о 12:00 на Леніна 23.
Давайте помовчимо про війну разом?...», - зазначається у повідомленні.

Виставка безкоштовна і буде триватиме місяць. Проте, організатори сподіваються, що після перегляду експонатів, людям захочеться передати воїнам будь-яку грошову допомогу, яка потім перетвориться на оптику, амуніцію та інші життєвонеобхідні речі на війні.
Також на виставці ви зможете більш детально ознайомитися з роботою та командою волонтерів Армії SOS.

Деталі за тел.: 068 710 52 54, 093 957 74 16.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет