Команда волонтерів відкриває предметно-документальну виставку з зони АТО

20.05.2015 17:48

Дніпропетровська Центральна міська бібліотека прийматиме предметно-документальну виставку з зони АТО.

ЩО БУДЕ ПОКАЗАНО НА ВИСТАВЦІ : уламки від смерчей, градів, ураганів, хвостовики, тубуси, ракети, танкові снаряди та багато інших вбивчих "екземплярів"... 

Також на виставці ви зможете побачити паспорти російських солдат, які загинули в бою 23 січня під ДАП, російські прапори, шеврони ополчення. А також почути історії від волонтерів, які безпосередньо "живуть" на війні і зможуть розказати про кожен експонат.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

«На жаль, більшість людей звикли до того, що на Сході йдуть бойові дії. І слова "війна", "АТО", "сьогодні ми втратили двох воїнів", "вчора було важко поранено чотирьох бійців" - сприймаються, деякими, вже як "норма".
Цією виставкою ми б хотіли добитися в людях, які живуть в 200км від зони АТО, почуттів та емоцій. Різних, але таких, які зможуть нас ще більше об'єднати.
Ми б хотіли, щоб ви зрозуміли, що на Сході далеко не "АТО". Що на сході йде війна, яка забирає життя наших хлопчиків експонатами, які будуть надані на виставці.

Ви зможете торкнутися уламків, від яких не рятують ні каски, ні броніки, ні бліндажі...
Ви зможете на трошечки перенестися у іншу реальність сьогодення України.

Чекаємо вас 23 травня о 12:00 на Леніна 23.
Давайте помовчимо про війну разом?...», - зазначається у повідомленні.

Виставка безкоштовна і буде триватиме місяць. Проте, організатори сподіваються, що після перегляду експонатів, людям захочеться передати воїнам будь-яку грошову допомогу, яка потім перетвориться на оптику, амуніцію та інші життєвонеобхідні речі на війні.
Також на виставці ви зможете більш детально ознайомитися з роботою та командою волонтерів Армії SOS.

Деталі за тел.: 068 710 52 54, 093 957 74 16.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат