Когда на Днепропетровщине беженцев начнут селить в модульных домах?

23.01.2015 16:48

Директор днепропетровского координационного центра «Допомога Дніпра» Владислав Макаров заявил, что стоимость проживания в любом из модульных городков в области будет составлять 500 грн. с человека в месяц, пишет «Мост-Днепр».

«Правом первоочередного заселения в домики пользуются женщины с детьми, инвалиды и пенсионеры, но прежде всего они должны стать на учет в управлении социальной защиты и получить право на получение компенсации за коммунальные услуги. В общей сложности каждый городок может принять около 400 переселенцев. Все домики 4-х местные и очень маленькие, для 1 одного человека тут предназначено всего 3,5 кв. м. 
Напомню, что всего в днепропетровской области оборудовано 5 таких городков. Самый большой расположен в Павлограде и насчитывает 270 домиков», - сказал он.

Также Владислав Макаров добавил, что изначально цена за коммунальные услуги составляла от 800 до 1100 грн, но со времен понизилась до 500 грн. с человека за 1 месяц.

«В эту сумму входит вывоз мусора, охрана территории и регулярная уборка. Помимо этой суммы беженцы не будут ничего доплачивать», - подчеркнул он.

Директор днепропетровского координационного центра «Допомога Дніпра» отметил, что все модульные городки в области ориентировочно откроются 2 февраля.

«Всего в Днепропетровской области построено 5 модульных городков общей вместимостью до 400 человек в каждом. Они расположены в Днепропетровске (на ж/м Левобережный), Никополе, Павлограде, Днепродзержинске и Кривом Роге. Все поселения готовы на 99%, осталось только установить мелкую фурнитуру и соединительные панели. Основная проблема заключается в том, что еще не определен балансодержатель этих городков и соответственно не заключены контракты о поставке электроэнергии и газа, а значит условия не пригодны для жизни. Я подчеркиваю, что это транзитное, временное жилье, которое не предусматривает нахождение там более 6 месяцев», - сказал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю