Когда на Днепропетропетровщине можно зарегистрироваться на пробное ВНО

05.01.2017 11:58

Регистрация на пробное внешнее независимое тестирование стартует уже со вторника, 10 января. Все, кто желает испытать свои силы, должны подать заявку с 10-го по 31 января. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

С первых дней года для одиннадцатиклассников наступает горячая пора. Подготовка к решающему вступительному экзамену в разгаре. Проверить свои знания школьников приглашают на пробном ВНО. Зарегистрироваться на него можно с 10 по 31 января. Для этого следует заполнить заявку на сайте.

Пробное ВНО по украинскому языку и литературе состоится 1 апреля. Испытать свои знания по биологии, географии, истории Украины, математике, физике, химии, иностранному языку можно будет 8 апреля.

Пробные тесты не обязательны, но в департаменте образования и науки ОГА советуют их пройти. Говорят, это своеобразная репетиция. Каждый может попробовать свои силы, научиться рассчитывать время, преодолевать волнения. К тому же, задачи максимально схожи с основной сессией ВНО.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю