Когда энергоблоки Приднепровской ТЭС заработают на новом топливе?

10.08.2017 10:00

Два энергоблока Приднепровской ТЭС планируют перевести на газовый уголь уже этой осенью.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li. 

Для компании ДТЭК переход на газовые угли – это форс-мажорные обстоятельства из-за блокирования поставок антрацита с оккупированного Донбасса.  Об этом сказано в Указе президента №37/2017 и об этом говорили 12 июля на заседание постоянной комиссии по вопросам экологии в Днепропетровском облсовете.

Напомним, что на газовые угли должны перевести 7 и 8 энергоблоки. В ответе говорится, что энергоблок №7 запланировано включить в работу 15 октября, в начале отопительного сезона. Энергоблок №8 планируют включить в течение следующего месяца – до 15 ноября.

«Для надежного теплоснабжения левобережной части Днепра в течение отопительного сезона необходимо иметь в работе два энергоблока 150 МВт и один энергоблок 150 МВт в резерве», — говорится в ответе компании «ДТЕК Дніпроенерго».

Переход на угли марки «Г» вызвал сильное возмущение у горожан. По мнению днепрян, и без того грязный воздух возле Приднепровки станет еще грязнее. Но в компании успокаивают – более качественный уголь павлогорадского месторождения позволит снизить выбросы оксидов азота и серы на7-8% на каждом энергоблоке. Поэтому менять фильтры не придется.

Напомним, что еще прошлом году ДТЭК не планировала переходить на газовые марки углей и представители предприятия называли это делом дорогим и, в некоторых случаях, небезопасным.

Напомним, что в конце прошлого года из-за невыполнений Приднепровской ТЭС требований экологов председатель областного экологического совета при ДнепрОГА Алексей Ангурец рассказал об инициативе  – в течение 5-7 лет закрыть предприятие.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю