Когда НАБУ и ГПУ займутся Филатовым, денег хватит на два Евровидения, - политолог

24.11.2016 11:07

Денег в бюджет вернется на два Евровидения после того, какНациональное антикоррупционное бюро Украины и Генеральная прокуратура Украины займутся такими мэрами, как Борис Филатов в Днепер и Андрей Садовой во Львове. Такое мнение выразил экспертАлексей Якубин.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Минпром.

"В пятницу мы увидели заключение экспертов МВФ по ситуации в Украине, в котором четко были указаны три вещи, которые мешают нашей стране добиться экономического роста: популизм, групповые интересы и коррупция. Была дана рекомендация центральной власти бороться с этими явлениями, иначе финансовая поддержка может быть под вопросом. Очевидно, что на данные факторы необходимо обратить внимание и представителям местных властей, в том числе и Днепропетровском регионе, Львовском и других. Без порядка в регионах не будет порядка, в целом, по стране", - отметил он.

На пути продвижения и Украины, и отдельных регионов в Европу стоит коррупция, подчеркнул А.Якубин. Правительственная смета на проведение Евровидения-2017 в Украине составляет 430 млн грн., напомнил он.

"Эта сумма меньше денег, растворившихся в схемах городского головы Днепра Бориса Филатова за год. Антикоррупционная инициатива передала в генпрокуратуру данные о полумиллиарде гривен, которые исчезли в коррупционных схемах. И это только то, что смогли доказать", - отметил эксперт.

По его словам, даже организаторы Евровидения в Киеве понимали, что дать Днепру провести главный музыкальный конкурс Европы – это колоссальный риск. "Чем закончилось проведение фестиваля Джаз на Днепре? Скандалом и взаимным обвинением организаторов и мэрии, куда исчезли деньги. В условиях, когда и так весь мир в шоке от е-деклараций отечественных чиновников, передать Днепру сотни миллионов – это нарваться на очередной конфликт, которого не хотят в Киеве", - пояснил А.Якубин.

Он напомнил, что в Европе в случае коррупционных скандалов представители власти любого уровня идут в отставку. Так, из-за обвинений в коррупции в отставку уходили федеральный президент ФРГ Кристиан Вульф в 2012 года, мэр Рима Иньяцио Марино в 2015 и т.д. "Так работает европейская система. Можете сами сделать выводы, насколько нынешние власти в Украине, и в частности в Днепре, далеки от когда-то рьяно провозглашаемых европейских демократических ценностей", - резюмировал А.Якубин.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
зяма золзайнович
24.11.2016
какое евровидение баран дороги в порядок приведите и комунхоз а если вместе с борей вывернуть менору денег хватит на всю сраную гейропу
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский