"Клон" Краснова идет на выборы с программой Светланы Епифанцевой

20.06.2016 15:30

Один из "клонов" на 27 округе в Днепре - Краснов Вячеслав Игоревич - фамилия которого совпадает с одним из лидеров гонки Загидом Красновым, полностью "переписал" на эту избирательную кампанию программу кандидата в народные депутаты Украины Светланы Епифанцевой, которая в 2014 году принимала участие в досрочных парламентских выборах.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Удивительно, что Краснов Вячеслав Игоревич поленился даже хоть малейшим образом переделать тезисы Светланы Епифанцевой. Совпадение практически стопроцентное.

Представляем две программы для сравнения. Вверху программа "Краснова" 2016 года, внизу - Светланы Епифанцевой 2014 года. Найдите десять отличий...

 

                                                                                             Час великих справ!

Наступні роки роботи в Верховній Раді України будуть визначатися прийняттям та втіленням у життя законів, які забезпечать подальшу реалізацію ініціатив та реформ, які необхідні країні.

Докладу всіх зусиль, щоб мандат народного депутата став реальним механізмом впливу та контролю на всіх рівнях в інтересах простих людей.

Своїми завданнями, як кандидата в народні депутати, бачу:

- відстоювання інтересів виборців в процесі формування та реалізації державної політики;

- посилення персональної відповідальності народного депутата перед виборцями, які висловили йому довіру.

Обіцяю, що буду наполегливо працювати над втіленням програм і проектів:

-         створення умов для підвищення стандартів якості життя людей;

-         розвиток ефективного місцевого самоврядування у Дніпропетровську;

-         досягнення європейських стандартів освіти, медицини та соціального захисту людей;

-         створення умов для інвестиційного клімату в регіоні, щоб стати самою потужною та розвиненою частиною демократичної держави;

-         створення умов для розвитку середнього та малого бізнесу;

-         впровадження сучасних програм розвитку духовності, культури, спорта та патріотичного виховання молоді.

Ваша довіра надасть мені сили та натхнення!

________________________________________________________

Час великих справ

Наступні  роки роботи у  Верховній  Раді України будуть визначатися прийняттям та втіленням у життя законів, які забезпечать подальшу реалізацію ініціатив та реформ,  необхідних країні.

Докладу всіх зусиль, щоб мандат народного депутата став реальним механізмом впливу та контролю  на всіх рівнях в інтересах простих людей.

Своїми завданнями як мажоритарного депутата бачу:

  • відстоювання інтересів виборців у процесі формування та реалізації державної політики;
  • посилення персональної відповідальності народного депутата перед виборцями, які висловили йому довіру;
  • Обіцяю, що буду наполегливо працювати над втіленням програм і проектів:
  • створення умов для підвищення стандартів якості життя людей;
  • розвиток ефективного місцевого самоврядування на Дніпропетровщині;
  • досягнення європейських стандартів освіти, медицини та соціального захисту людей;
  • створення умов для інвестиційного клімату в регіоні, щоб стати найпотужнішою та найрозвиненішою частиною демократичної держави;
  • створення умов для розвитку середнього та малого бізнесу;
  • впровадження сучасних програм розвитку духовності, культури, спорту та патріотичного виховання молоді.

Ваша довіра надасть мені сили та натхнення!

Читайте также: На 27 округе один из кандидатов скопировал программу 2012 года

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
Сергей
21.06.2016
Эта алкоголичка Светка-Аблигация свои программы даже не читала. Теперь удивилась наверное, что там она обещала. Позор и сиех от этой имбицилки
вася
21.06.2016
так у них у всех одна программа-дорваться до кормушки и побольше стырить
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат