Кандидаты в президенты не доверили "ПриватБанку" свои деньги

13.02.2019 19:00

Основные кандидаты на пост президента Украины не доверили "ПриватБанку" свои деньги. Среди них: Петр Порошенко, Владимир Зеленский, Юлия Тимошнко, Александр Вилкул, Анатолий Гриценко, Сергей Тарута, Евгений Мураев, Андрей Садовой и многие другие.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ", со ссылкой на "liga.net".

Избирательный фонд Владимира Зеленского открыл счет в банке "Глобус", Петра Порошенко - в Международном инвестиционном банке (60% акций - у Петра Порошенко, 15% - у Игоря Кононенко), а фонды Александра Вилкула и Сергея Таруты - в ПУМБе Рината Ахметова.

Счета избирательных фондов Евгения Мураева и Андрея Садового открыты в государственном "Укргазбанке", Анатолия Гриценко - в "Укрэксимбанке".

Счет избирательного фонда Юлии Тимошенко открыт в Мегабанке (60% акций - у Виктора Субботина, у ЕБРР - 15%, KfW - 10%, IFC - 6%).

"Райффайзен Банк Аваль"(принадлежит австрийской группе Raiffeisen). Этот банк выбрали штабы  Ольги Богомолец, Олега Ляшко, Валентина Наливайченко, Игоря Шевченко, Виталия Скоцика.

По данным ЦИК, больше всего кандидатов в президенты (сейчас есть информация о 27 малоизвестных кандидатах) выбрали государственный "ПриватБанк": Сергей Каплин, Илья Кива, Александр Шевченко, Генннадий Балашов, Игорь Смешко, Александр Данилюк, Дмитрий Добродомов, Аркадий Корнацкий, Виталий Куприй.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю