Кандидат в народные депутаты просит Арсена Авакова защитить от провокаций его и Радикальную партию

02.10.2014 12:06

Известный днепропетровский бизнесмен и руководитель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Украины Сергей Рыбалка записал открытое видеообращение к Министру внутренних дел Украины Арсену Авакову с требованием защитить его и членов РПЛ от политических провокаций со стороны руководства милиции и местных олигархов.

Об этом сообщает Интерне-издание "ГЛАВНОЕ".

По словам Сергея Рыбалки, причиной политических преследований стала бескомпромиссная позиция Радикальной партии в борьбе с олигархами и деятелями прошлого режима.

Сергей Рыбалка обратился к Генеральному прокурору Украины, Министру внутренних дел остановить политические преследования, не допустить вмешательства посторонних лиц в деятельность МВД и Генпрокуратуры Украины, обеспечить полную прозрачность действий правоохранительных органов.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Олега Ляшко, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Шева
02.10.2014
З Ляшком йдемо до перемоги. Він прагне радикальних змін. Вони в державі конче необхідні. Він хоче щоб піднялися ми з колін. Щоб ми були багаті, а не бідні. Тому взяв в руки вила і пішов. Щоб олігархів не було на Україні. Сказав, що їхній час уже пройшов. Негоже жити в корумпованій країні. Та він не зможе справитись один. Йому потрібна наша допомога. Якщо ти справжній є громадянин. Ти за Ляшком іди і буде наша перемога.
Вовчик
02.10.2014
Який Ляшко, така й партия(
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет