Кандидат в народные депутаты просит Арсена Авакова защитить от провокаций его и Радикальную партию

02.10.2014 12:06

Известный днепропетровский бизнесмен и руководитель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Украины Сергей Рыбалка записал открытое видеообращение к Министру внутренних дел Украины Арсену Авакову с требованием защитить его и членов РПЛ от политических провокаций со стороны руководства милиции и местных олигархов.

Об этом сообщает Интерне-издание "ГЛАВНОЕ".

По словам Сергея Рыбалки, причиной политических преследований стала бескомпромиссная позиция Радикальной партии в борьбе с олигархами и деятелями прошлого режима.

Сергей Рыбалка обратился к Генеральному прокурору Украины, Министру внутренних дел остановить политические преследования, не допустить вмешательства посторонних лиц в деятельность МВД и Генпрокуратуры Украины, обеспечить полную прозрачность действий правоохранительных органов.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Олега Ляшко, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Шева
02.10.2014
З Ляшком йдемо до перемоги. Він прагне радикальних змін. Вони в державі конче необхідні. Він хоче щоб піднялися ми з колін. Щоб ми були багаті, а не бідні. Тому взяв в руки вила і пішов. Щоб олігархів не було на Україні. Сказав, що їхній час уже пройшов. Негоже жити в корумпованій країні. Та він не зможе справитись один. Йому потрібна наша допомога. Якщо ти справжній є громадянин. Ти за Ляшком іди і буде наша перемога.
Вовчик
02.10.2014
Який Ляшко, така й партия(
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю