Кандидат Светлана Епифанцева заявила о политическом давлении

08.10.2014 14:08

Кандидат в народные депутаты по 27-му одномандатному избирательному округу Светлана Епифанцева заявила о политическом  давлении на нее.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«На меня как на кандидата в народные депутаты оказывается давление. Я избираюсь по 27 округу Днепропетровска. Это — Жовтневый, часть Кировского и Самарский районы. 3 октября я заключила договор с компанией-подрядчиком на размещение наружной агитационной рекламы в Жовтневом и Кировском районах. Я оплатила рекламу из избирательного фонда. У меня есть платежный документ, подтверждающий, что средства с расчетного счета были отправлены в соответствии с Законом Украины о выборах. Но 7 октября мне перезвонил подрядчик и сказал, что он отказывается размещать мою рекламу, так как ему запретили это делать. И это не первый случай давления. Напомню, что 27 сентября в квартире моих родителей был произведен обыск, причины которого так и остались невыясненными. Следователь сказал, что обыск проводился в рамках служебного дорасследования какого-то дела. Якобы, люди, которых я, якобы, могла знать, могут быть причастны к какому-то делу. Никаких четких комментариев по этому поводу следователь так и не дал. Учитывая все вышеизложенные факты, могу сделать выводы, что осуществляемое давление связано с тем, что я баллотируюсь в Верховную Раду.

Этот инцидент привлек внимание международных наблюдателей. На прошлой неделе я встречалась с представителями международной организации ENEMO, следящих за ходом избирательной кампании в Днепропетровской области», - сообщила кандидат в нардепы.

Источник: ДНЕПР ПОСТ

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю