Камиль Примаков поздравил маленьких жителей Днепропетровска с Днем Св. Николая

19.12.2014 15:50

В День Святого Николая руководитель городской организации партии «Блок Петра Порошенко», депутат горсовета вместе с членом партии «Блока Порошенко» Иваном Сосновским поздравили маленьких днепропетровцев с праздником. Они посетили детские сады Жовтневого района Днепропетровска.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу депутата.

«Святого Николая любят дети, ведь он приносит им подарки и исполняет желания. Пусть этот праздник придет в ваш дом и наполнит его радостью. Желаю вам мира, и пусть исполнятся самые заветные мечты, пусть новогодние праздники, которые начинаются с этого дня, будут для вас веселыми и радостными», - сказал Камиль Примаков, поздравляя детей.

Дети приготовили для гостей праздничный концерт и узнали от своих воспитателей кто такой Святой Николай Чудотворец и почему его почитают христиане.

Партийцы вручили для детей сладкие подарки, а детиприготовили для гостей праздничный концерт.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю