Каменскому на Пасху могут отключить воду

14.04.2017 15:00
«Аульский водовод» снова предупреждает об ограничении водоснабжения каменского «Горводоканала» из-за долгов. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

В «Аульском водоводе» напомнили, что по состоянию на 12 апреля долг «Горводоканала» за покупную воду перед ним составляет 6 млн 043 тыс. 536, 43 грн., в том числе долг за февраль-2017 104 тыс. 999, 60 грн. В сообщении указано, что КП ДОС «Аульский водовод» сталкивается с постоянным невыполнением КПП КГС «Горводоканал» договорных обязательств в части оплаты за покупную воду. Таким образом, «Аульский водовод» вынужден будет ограничить водоснабжение «Горводоканала», согласно Постановлению Кабмина № 119 от 8 февраля 2006 года, а также абз. 3 ст. 23 Закона Украины «О питьевой воде и водоснабжении». Водоснабжение планируют ограничить с 12:00 17 апреля, на второй день празднования Пасхи.

Ранее «Аульский водовод» публиковал предупреждение об ограничении водоснабжения с полудня 7 апреля. С того времени долг «Горводоканала» уменьшился на 700 тыс. грн. Исходя из опубликованных данных, каменское коммунальное предприятие погасило большую часть долга за февраль.

Безымянный

     

www.5692.com.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю