Какие днепровские бренды стоят миллионы долларов?

06.12.2018 18:00

Днепр второй город по значимости после Киева. Именно здесь были основаны бренды которые стоят сотни миллионов долларов. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на журнал «Новое Время», в котором размещены ТОП-100 самых дорогих брендов Украины. В ТОП-100 также попали бренды основанные в Днепре.

На 6-е место по Украине попал бренд «Приватбанка». Его стоимость оценили в 211 миллионов долларов. «Приватбанк» является крупнейшим банком в стране. Его создали днепровские олигархи Коломойский и Боголюбов в 1992 году. На сегодняшний день, у «Приватбанка» около 19% всех банковских активов в стране. По количеству отделений, «Приватбанк» занимает второе место по Украине. Ныне банк принадлежит государству — его национализировали в 2017 году из-за проблем с платежеспособностью.

На 11 месте разместилась «Олейна» под брендом которой производят подсолнечное масло. Завод «Олейна» находится в Днепре, но вот владеет им американская компания Bunge. Завод же входит в структуру дочернего подразделения «Bunge Украина». Стоимость этого бренда оценивают в 137 миллионов долларов.

14-ю позицию занял бренд крупнейшей в Украине сети супермаркетов «АТБ», которая принадлежит Евгению Буткевичу, Евгению Ермакову и Виктору Карачуну. Сеть славится дешевизной своих товаров и распространенностью супермаркетов, коих насчитывают около 900 во всех уголках Украины. Бренд «АТБ» стоит 128 миллионов долларов.

Следом за «АТБ», на 19 позиции оказался бренд еще одной сети супермаркетов «Сильпо». Его оценили в 93 миллиона долларов. Этот бренд также родом из Днепра, сеть супермаркетов «Сильпо» входит в группу компаний Fozzy Group, которую возглавляет днепрянин Владимир Костельман.

На 46-е место попал бренд «АВК», который производит шоколад, конфеты и кофе.  «АВК», которая принадлежит днепровскому бизнесмену Владимиру Авраменко, стоит на втором месте по популярности после Roshen и, почти на равных, конкурирует с ней. Стоимость «сладкого бренда» специалисты оценили в 24,8 миллионов долларов.

Недалеко, на 54-м месте разместился «Comfy» под брендом которого продают бытовую технику и электронику. Свое детище владелец Станислав Ронис создал в 2005 году. С того времени, сеть супермаркетов разрослась по всей стране, а бренд оценили в 21,1 миллион долларов.

Еще один торговый бренд, на этот раз косметики, занял 57 место в списке самых дорогих и стоит 16,6 миллионов долларов. Речь идет о сети супермаркетов «Ева», штаб-квартира которой находится в Днепре. «Ева» принадлежит компании «Руш», которую основал днепрянин Руслан Шостак. «Eva» приносит своему владельцу ежегодно около 4 миллиардов гривен в год. Ему же принадлежит и сеть магазинов «Varus», чей бренд занял 94 место и стоит 4,8 миллиарда долларов.

Всего, из Днепропетровской области в этом рейтинге присутствует 14 брендов, то есть на втором месте после Киева.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю