Какие дороги отремонтируют в Днепропетровской области до конца года

17.06.2017 10:35

И. о. начальника Службы автомобильных дорог Украины в Днепропетровской области Геннадий Немога рассказал, где дороги уже чинят и платит ли служба за разбитое авто.

 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

 

«У нас дороги общего пользования в Днепропетровской области составляют 9 тыс. 174 км. При этом, объемы работ, которые на них выполняются, делятся на несколько категорий. Первая — эксплуатационное содержание, текущий и мелкий ремонт, — сказал и. о. начальника Службы автомобильных дорог Украины в Днепропетровской области Геннадий Немога. – В связи с изменениями в законодательстве тендер провели в январе. Генеральным подрядчиком выступает ГП «Днепропетровский облавтодор»».

Глава дорожников говорит, что самая жаркая пора ремонтов была весной, когда работы выполняли в выходные. «Второй вид работ – это текущие и средние ремонты, капитальные ремонты, реконструкция и строительство дорог, — сказал Геннадий Немога. – В этом году у нас предусмотрено выполнение текущего и среднего ремонта на дорогах общего пользования».

Где уже начаты ремонты дорог

— Днепр-Николаев через Кривой Рог на участке км 53 + 000 — км 137 + 424

— Борисполь-Днепропетровск-Запорожье на днепровском участке,

— Знаменка — Луганск — Изварино через Днепр на участке км 91 + 970,

— Знаменка — Луганск — Изварино через Днепр на участке км 297 + 232 км

По словам Геннадия Немоги, на выполнение аварийного и ямочного ремонта, содержание дорог зимой и летом, установка знаков, ремонт мостов и освещения на дорогах выделено 192 млн грн.

Сколько денег на что выделено?

— На обеспечение освещения дорог Днепропетровщины планировали потратить 7 млн грн, а на ремонт потратят 1 849 000 грн.

— На ликвидацию мест ДТП потратят 1 409 900 грн, а на выявление таких мест потратят 26 тыс. 206 грн, на мониторинг ДТП – 139 тыс. 136 грн

— На эксплуатационное содержание дренажных систем, барьерных и перильные ограждений, пешеходных дорожек потратят 15 млн 819 тыс. грн

— На паспортизацию мостов – 199 тыс. 776 грн

Где будут проходить ремонты

— 15 июня прошел аукцион на текущий мелкий ремонт дороги Т-04-19 Пятихатки — Апостолово — Зеленодольск на участке км 112 + 410 — км 115 + 280 (отдельными участками). На него потратят 1 839 900 грн

— 8 августа пройдет аукцион по среднему ремонту автомобильной дороги общего пользования государственного значения «Р-52 Днепропетровск — Царичанка — Кобеляки – Решетиловка» на участке км 24 + 150 — км 96 + 550 (отдельными участками)». На него планируют потратить 203 382 619 грн

— 10 августа пройдет аукцион по текущему среднему ремонту автомобильной дороги государственного значения «Н-23 Кировоград- Кривой Рог – Запорожье» на участке км 224 + 600- км 229 + 600». На него планируют потратить 38 521 527 грн

— 21 августа пройдет аукцион по строительству дороги Р-52 Днепропетровск — Царичанка — Кобеляки — Решетиловка от с. Лобойковка до границы Днепропетровской области. На это планируют потратить 120 928 300 грн.

Также есть хорошие новости для автомобилистов: у Службы автомобильных дорог Украины в Днепропетровской области есть бюджет на компенсацию ремонта авто, которое пострадало из-за плохих дорог.  Правда, чтобы добиться компенсации ремонта, нужно пройти 7 кругов ада. Материал об этом можно почитать тут. Но кто выдержал – получит потраченные деньги.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що      ДФС України у зв’язку із зміною рахунків зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) та надхоженням звернень від платників щодо можливості повернення коштів, які були помилково сплачені на старі рахунки надала роз’яснення, як мають діяти платники у разі виникнення такої ситуації.

Так, у разі помилкової сплати сум ЄСВ на невідповідний рахунок платники мають змогу повернути кошти. Повернення помилково сплачених коштів здійснюється відповідно до Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок). Кошти повертаються у порядку календарної черговості та на підставі заяви платника про таке повернення.

У випадку надмірної сплати сум ЄСВ на рахунок 3719 органом доходів і зборів здійснюється зарахування цих коштів у рахунок майбутніх платежів за тим самим рахунком, відповідно до встановленого розміру ЄСВ та у порядку календарної черговості виникнення зобов’язань платника з цього платежу.

Повернення коштів (відповідно до п. 5 Порядку) здійснюється у випадках:

1) надмірної або помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на відповідний рахунок 3719;

2) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на невідповідний рахунок 3719;

3) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на рахунок з обліку доходів бюджету;

4) помилкової сплати податкових зобов’язань з податків, зборів, штрафних (фінансових) санкцій та пені, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), на рахунок 3719.

Повернення коштів здійснюється на підставі заяви платника про таке повернення коштів.

У випадках, передбачених підпунктами 1, 2 та 4 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів, на рахунок якого сплачено кошти, за формою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.

У випадку, передбаченому п.п. 3 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів за місцем обліку помилково сплачених коштів у довільній формі із зазначенням суми та напрямку повернення.

Також звертаємо увагу, що повернення помилково сплачених сум у випадках, передбачених підпунктами 3 та 4 Порядку, здійснюється з урахуванням положень ст. 43 ПКУ та п. 12 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Інформація розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням:  http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/378247.html

Подробнее

Західно-Донбаське Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов’язаний повідомити органи ДФС про прийняття працівника на роботу.

Порядок повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 (далі – Постанова № 413).

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору (на визначений строк, установлений за погодженням сторін; на час виконання певної роботи, з сезонними або тимчасовими працівниками) та контракту.

Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

 ● засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

● на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

● на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у Повідомленні, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет