Какая будет погода в Днепре на Новый год

30.12.2016 16:45

31 декабря и 1 января украинский гидрометеорологический центр обещает в Днепропетровской области морозную погоду, без осадков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

В последний день 2016 года столбики термометров покажут -6... -8 градусов ночью и 0... -2 – днем.

1 января 2017 года погода существенно не изменится: ночью -4... -6 градусов, днем 0... -2. Ветер будет дуть с запада, со скоростью 5-10 м/сек.

Снег может пойти в конце следующей недели, а настоящие морозы ударят ближе к февралю. Тогда ночная температура может опуститься до -30 градусов, дневная – до -19.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю