Как выглядит Привокзальная площадь после демонтажа МАФов (ФОТО)

27.05.2017 09:00

26 мая на площади возле железнодорожного вокзала проводились работы по сноску киосков. Фотографии площади после демонтажа на своей странице в Фейсбук опубликовал начальник управления рекламы и торговли Днепровского горсовета Руслан Мороз.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Оказывается, на пл. Вокзальная у домов есть фасады», - написал он.

Большинство днепрян в соцсетях позитивно оценивают освобождение площади от ларьков. Но, как отмечают некоторые, при демонтаже наблюдалась некая выборочность. Например, снесли хлебный киоск, тогда как «Шаурма» осталась. Также днепрян интересует, почему не ведется борьба с казино, размещенными на первых этажах домов на Привокзальной площади. Также люди спрашивают, кто будет убирать мусор после проведения демонтажных работ. На этот вопрос Руслан Мороз только ответил, что было проведено большое совещание на эту тему. Но об итогах его не сообщил. В то же время эта проблема очень актуально. Например, на ж/м Покровский колбасный киоск снесли более двух месяцев назад, а мусор после демонтажа лежит до сих пор.

 

Комментарии
Иван
29.05.2017
Хорошо бы было и орущий рекламный экран убрать также
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю