Как прошли выборы на Днепропетровщине

30.10.2017 11:00

На Днепропетровщине завершились первые выборы в 19 вновь объединенных территориальных громад. Всего на Днепропетровщине территориальные избирательные комиссии зарегистрировали 1482 кандидата в депутаты и 91 кандидатов на должность глав местных советов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Явка на выборах голов и депутатов сельских и поселковых советов в объединенных территориальных громадах, по данным областной организации «Блока Петра Порошенко», составила в среднем 43,1%. Всего в выборах приняли участие 49 439 жителей Днепропетровщины. Самая высокая явка была зафиксирована в Юрьевской объединенной территориальной громаде – 67,2% жителей. Самая низкая явка отмечена в Широковской громаде – 33,3%.

Всего в Днепропетровской области 29 октября проходили выборы в 19-ти территориальных громадах.

В воскресенье в селе Майском Синельниковского района Днепропетровской области группа неизвестных совершила налет на избирательный участок. По сообщению областного управления Нацполиции, 29 октября около 18:30 на избирательный участок в Майском пришли около 15-20 человек, которые выбили в помещении окна и повредили имущество. После этого злоумышленники бросили дымовые шашки и скрылись на автомобилях. Во время нападения на участок два сотрудника полиции пострадали. В Днепропетровской области объявили план «Перехват».

Позже в полиции сообщили, что за нападение на избирательный участок в селе Майском задержали 24 человека. Семь автомобилей злоумышленников были остановлены на посту, а подозреваемые задержаны и доставлены в Синельниковское отделение полиции. При осмотре автомобилей обнаружено большое количество оружия. Действия задержанных квалифицированы как препятствование осуществлению избирательного права. Им может грозить лишение свободы на срок от 7 до 12 лет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю