Как на Днепропетровщине работает антирейдерский штаб

03.07.2018 12:45

В Днепропетровской области еще 17 августа 2017 года был создан антирейдерский штаб по поручению первого заместителя облгосадминистрации. В его составе насчитывается 19 человек: представители разных структур - Нацполиции, геокадастра, СБУ, прокуратуры и т. д.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу штаба.

В апреле этого года была возобновлена его работа, задачей  которого является проведение информационно-разъяснительной работы с фермерами.

Читайте также: В мэрии рассказали, чем будет заниматься инспекция по парковкам в Днепре

«Мы выезжаем три раза в неделю по районам, выступаем, готовим раздаточный материал, буклеты, способы защиты прав на землю и урожай, проводим рабочие встречи с представителями Нацполиции. Первое направление – это разъяснительная работа, второе – это непосредственное реагирование на факты рейдерских захватов. Мы приезжаем на место событий, выясняем, что происходит и возобновляем их права», - отмечают в пресс-службе.

Читайте также: Днепропетровщина стала одним из лидеров «рейдерского рейтинга»

В этом году не было зафиксировано фактов рейдерских захватов.

«Помогли письменно 8 людям составить жалобу, и теперь все нормально. В прошлом году было 5 рейдерских захватов, которые удалось упредить усилиями оперативного штаба, в Магдалиновском, Солонянском, Покровском районах также были конфликтные ситуации. Пока все тихо, поэтому занимаемся разъяснительной работой», - добавляют в штабе.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю