Как днепропетровчане делились кровью (ФОТО)

25.02.2016 13:53

24 февраля в ОКБ им. Мечникова прошел очередной День донора, в ходе которого кровь для раненых военнослужащих сдали более 300 человек.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал заместитель главврача медучреждения Александр Толубаев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Еще до 8.00 утра первые доноры начали приходить в больницу Мечникова. Поздно вечером наконец-то с операционного зала вышли усталые врачи и медицинские сестры.

Более 300 человек добровольно поделились своей кровью с ранеными бойцами!», - пишет он.

Читайте также: В бюджете Днепропетровска будет сделана Программа реабилитации для солдат украинской армии, - Вилкул.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю