Как будут голосовать переселенцы на Днепропетровщине?

24.10.2014 16:38

В рамках проекта Днепропетровской облгосадминистрации  «Открытый микрофон» советник председателя облгосадминистрации Владимир Олийнык сообщил, что есть три способа переселенцам проголосовать на парламентсих выборах 26 октября. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Первый способ - получить временную регистрацию при переезде на новое место жительства. Это делается довольно просто, нужно обратиться в отделы регистрации. Во-вторых, обратиться в орган социальной помощи. Автоматически, если человек обращается к такому органу, она включается в список избирателей, и сможет проголосовать. Третий способ - прийти в отдел регистрации избирателей, который есть в каждом городе и селе. Надо прийти туда и предъявить документ, удостоверяющий личность - паспорт или справка о том, что документ потерян. И на основе этого документа в реестр избирателей избирателя включают, с помощью центральной базы исключают из предыдущего места голосования.
Но необходимо помнить, что по Закону Украины о выборах человек может проголосовать только предъявив паспорт или другой документ, удостоверяющий личность", - сказал советник губернатора.

Если человек не переселенец, но живет не по месту прописки, то при постановке на временное голосование он теряет право голосовать за конкретного кандидата.

"Если человек работает долгое время в другом месте, то он должен получить временную регистрацию. Если человек в командировке, то он должен иметь справку с места работы о командировке. С этим документом необходимо обратиться в отдел регистрации избирателей, где поставят на учет и снимут с регистрации на прежнем месте жительства. Но необходимо понимать, что при постановке на временное голосование человек теряет право голосовать за конкретного кандидата. Потому что кандидаты у нас идут от округов, а если человек не находится в этом округе, как он может за него проголосовать. Поэтому все логично", - добавил Олийнык.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю